EN YENİ 2016 FİLMLERİ

                                                                    EN YENİ 2016 FİLMLERİ 

Karşınızda 2016 'da çıkan en yeni ve en güzel filmler. Sizler için 2016 da çıkan ve en çok 

beğenilen filmleri bir araya topladık ve kısa bilgiler verdik . Seçin ve istediğinizi izleyin .

Şimdiden iyi seyirler dileriz.


                                               
                                                                  SİHİRBAZLAR ÇETESİ 2

Sihirbazlar çetesi 2 Filminin konusu , 1 sene önce yaptıkları gösterileriyle kendilerine müthiş bir hayran kitlesi kazandırmış ve FBI dan kaçmanın onlar için çok kolay olduğunu herkese göstermişlerdi. Bu filmde ise bazı gerçekler açığa çıkıyor , eskiler yerini yenilere bırakıyor ve aslında hiçbirşeyin görüldüğü gibi olmadığını anlıyoruz. Filmin sonunda çok şaşıracak ve senaristden hayranlıkla bahsedeceksiniz.


GERÇEK KÖTÜLER

Gerçek kötüler filminin , Amanda Waller'ın önderliğindeki gizli istihbarat servisi olan ARGUS, mücadele ettiği örgütlenmeyi yenebilmek için hapiste bulunan en tehlikeli suçlulardan intihar timi kurar . Kurallar basittir , küçük bir itaatsizlik suçluların ölümüyle sonuçlanacaktır. Fakat görevi başarı ile bitirirlerse cezaları indirilecektir. Görevlerine gelince fazlasıyla zorlu bir görevdir . Çünkü düşman çok ama çok güçlüdür. 
BASKIN GÜNÜ


Paris'te yaşayan bir yankesici olan Amerikalı Michael para dolu çantayı çalınca CIA'nın en çok aradağı isim olur. Olayı inceleyen ajan Sean Briar Michael'in çok daha büyük bir planın parçası olduğunu anlar. Buz dağının görünmeyen kısmını ortaya çıkarmak için Michael ile işbirliği yapacaktır . Fakat ikilinin birbirlerine güvenmeleri gerekcektir çünkü ikiside avcıyken av durumuna düşebilirler. 

ÖZEL DEDEKTİF


Dedektif Gil-Dong'un annesi küçükken gözünün önünde öldürülmüştür. Annesinin katilinin izini sürer ve evine gider. Fakat eve girdiğinden evde adamın torunlarının yaşamakta olduğunu görür. Adam kaçırılmış ve esaret altındadır. Dedektifin ona ulaşabilmek için tehlikeli bir yoldan geçmesi gerekcektir.
LOVE GAMES


 Zengin partilere katılan ilki arkadaş , parti ortamında kim kimi daha çabuk etkileyip baştan çıkarabilir diye oyunlar oynarlar. Bu oyun zamanla karışık ve içinden çıkılmazz bir hal alır ve ilişkilerinin kedi fare oyunundan farkı kalmaz.
BENİN ÇILGIN DÜĞÜNÜM 2

Toula Portokalos, Turiz Acentesi ve temizlemecinin kapanmasından sonra babasının yanında Yunan restorenında çalışmaya başlar. Kızı Paris büyüyüp üniversite çağına gelmiştir. Paris ailesinin baskısından kurutup başka şehirde okuma kararı alır. Tüm aile büyük bir düğün için bir araya gelecektir.
KANUNSUZ SAVAŞ

Polis memuru An'ın ailesi cinayete kurban gitmiştir. An ailesinin intikamını almaya yemin etmiştir. Gizli bir polis olan Kien ise An'a bu konuda destek olup intikamını almasında ona yardım edecektir ve müthiş bir serüven başlayacaktır.

VURGUN

Nicolas Cage ve Elijah Wood'un  iki polis memurunu canlandırdığı filmin yönetmeni Alex Brewer ve Benjamin Brewer 'dir . Las Vegas polis deparmanı'nda , kanıt odasında çalışan iki polis memuru uyuşturucu operasyonu ile ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlar . Bu iki arkadaş paranın kaynağını bulmak için harekete geçerler . 
VAMPİRİN PERTRESİ

Vivian bir vampirdir ve Max isimli bir ressamdan  portresini yapmasını ister .Böylese ilk kez kendini görme fırsatını yakalayacaktır.  Vivian ve Max , bir süre sonra yakınlaşır . Fakat bir cinayet soruşturmasındaki deliller Vivian'ı işaret eder.
AVCI : KIŞ SAVAŞI

Buz kraliçesi olan Freya kız kardeşi Ravenna'nın öldüğünü öğrenir ve onu tekrar hayata döndürmek için büyülü aynayı kullanabilecek son büyücünün yardımına başvurur ve Ravenna aynanın yardımı ile hayata geri döner. Şimdi ikisi güçlerini birleştirip daha da tehlikeli olmuşlardır. Onları durdurmanın tek oylu ise , bizzat Freya'nın kendisinin yetiştirdiği fakat kalplerini aşka kapatma emrine itaat etmeyen Eric ve Sara'nın başını çektiği avcıların sürükledikleri ülkelerden gelip yeniden güçlerini birleştirmesidir. 
0 yorum:

-->