ERKEKLERİN BAYANLARDAN HOŞLANDIĞINI GÖSTEREN EN AÇIK TÜYOLAR

             


           ERKEKLERİN BAYANLARDAN HOŞLANDIĞINI GÖSTEREN EN AÇIK TÜYOLARHoşlandığınız bir erkek var fakat onun size ne hissettiğini anlamıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Erkekler bazen açık açık size olan ilgisini göstermekten çekinmezler bazen ise vücutları onları ele verirler. İşte size erkeklerin sizden hoşlandığını gösteren en bariz hareketler.

Küçük Bir Dokunuş : İster ufak bir dürtme olsun , ister yanlışlıkla çarptım bahanesiyle kolunuza veya omzununa dokunması görmezden gelmemeniz gereken işaretlerdendir . Bunu yapan karşınızdaki erkek varlığınızdan heyecanlanıyor , mutlu oluyor ve dikkatinizi çekmeye çalışıyordur. Bu hareket çok masumca ve sevigiyi gösteren bariz bir ilgi hareketidir.Göz Teması : Göz teması en bariz belirtidir. Her türlü olumlu iletişim açısından göz teması fazlasıyla önemlidir. Fakat size sık sık bakıyor , gözlerini sizden alamıyorsa bu büyük bir hayranlığın göstergesidir . Bazen size baktığını görmenizi ister bazense son anda gözünü kaçırarak gülümsemenize yol açar ve sizi mutlu eder .Elleri Sürekli Cebine Gidiyorsa : Genelde maçolar elleri cebinde gezmeyi sever ve tüm dünyaya aşılanmış bir hareketdir . Bu hareket erkek dünyasında '' ben kendimden fazlasıyla eminim '' işaretidir. Yine sizi etkilemeye çalışıyor ve gelecek hakkında size güven vermeye çalışıyordur. Ama bu hareket tamamen tüm dünya erkeklerinin kafasına atılmış bir memdir . 


Utangaç hareketler : Karşınızdayken eli ayağına dolaşıyor , şapşap şapşal hareketler yapıyor ve konuşmakta güçlük çekiyorsa utangaç bir aşığınız var demektir. Bu hareketler onun tüm hayatında çekingen olduğunu göstermez , sadece sizin karşınızda böyle ise size özeldir ve çok masumca bir sevgidir. 


Göz Bebekleri : Hislerini belli etmeyen bir insanı anlamanın tek yolu gözbebeklerine bakmaktır , çünkü kontrol edilmezler ve direkt olarak hislerimizi ele verirler. Heyecan anında olsun panik anında olsun gözbebeklerimiz büyür. Genelde de erkekler sevdikleri kişinin karşısında fazlasıyla heyecanlanır .Kaşlar Havada İse : Sizinle konuşuyorken gözlerini açar veya kaşlarını kaldırsa o an içinde fırtınalar kopuyor ama bunu gizlemeye çalışıyordur. Kaşları kaldırmak kendini ele vermek istemeyen erkeklerin kontrol edemedikleri bir başka vücut tepkisidir. 


Ortak Yönleri Vurguluyorsa : Erkekler hoşlandıkları bayanla ortak yön sayısının fazla olduğuna kadını ikna etmek için elinden geleni yaparlar. Hoşlandıklarınızı yaparlar , hobilerinizi hobi edinirler , siz gülerken gülerler vb.En önemli detaysa konuşma seklinizi taklit etmesidir , bunu yapan bir erkekle karşı karşıya iseniz hiç şüphesiz sizden hoşlanıyordur.

Kocaman Bir Gülümseme : Daha samimi ve yakın olabilmek için sohbeti artırmaya çalışıyorken bol bol gülümserler . Her fırsatta gülerler ve bunu sizin görmenizi isterler . Fakat burda sizin tepki vermediğinizi gören bazı duygusal erkekler geri adım atarlar . Dikkat edin çünkü hassas bir hareketdir ve karşı tepki göremeyen bazı erkekler size olan ilgisini o gece gözden geçirmeye başlarlar.0 yorum:

-->