SAMSUNG HAKKINDA 5 ÖNEMLİ BİLGİ

                    SAMSUNG HAKKINDA 5 ÖNEMLİ BİLGİSamsung hakkında burda okuyacaklarınızı belki de ilk defa duyacaksınız . Çünkü araştırıp öğrenince bende çok şaşırdım . Samsung'un büyük ve geniş alanlı bir şirket olduğunu biliyordum ama bu kadarını aslaa tahmin bile etmemiştim . 

                                    

                                                       5 - İSMİNİN ANLAMI
Samsung'un anlamı Kore dilinde 3 yıldız anlamına gelmektedir . Şirkete bu ismin veriliş amacı yıldızlar gibi sonsuza dek var olması ve hep gökyüzü kadar yukarılarda kalmasıdır . 


                              4 - YENİ ÜRÜNLER

Samsung'un yeni ürün üretmesi artık herkese gayet normal gelmektedir . Çünkü bir çok ürünü ilk kez piyasaya süren ve geliştiren firma Samsung'dur . Samsung Dijital televizyon , akıllı saat ve akıllı denebilecek bir çok ürünü ilk kez piyasaya süren şirkettir .                                                       3 - SPOR KULÜPLERİ 

Şirker spora da büyük önem vermekle birlikte 6 profesyonel 7 de amatör spor kulübü bulunmaktadır . Sponsor oldukları takımlar ise bir hayli tanınmış ve büyük takımlardır . 

                             
  

                                         2 - ÜCRETSİZ SAĞLIK HİZMETİ 
Samsung sağlık sektöründe de ön planla olmakla birlikte kar amacı olmayan 3 hastane ve 2 de kanser araştırma merkezi bulunuyor . Samsung her yıl bu kuruluşlara yüksek miktarlarda bağışlarda bulunup kuruluşların ayakta kalmasını sağlıyor .                                      1- İNŞAAT SEKTÖRÜNDEKİ ROLÜ 
Bildiğiniz üzere dünyanın en yüksek gökdeleni Burj Khalifa'dır . Ayrıca bununla da kalmayıp 2. sıradaki Taipei 1012'de Samsung'un inşaat kolu tarafında inşaa edilmiştir . 

0 yorum:

-->