DÜNYANIN EN PAHALI 5 TELEFONU


DÜNYANIN EN PAHALI 5 TELEFONU

Artık telefon kullanma yaşı oldukça düştü . Çok değil bir kaç sene öncesine gittiğimizde telefon kullanma yaşı 15 bile değilken günümüzde bu sayı 12 ye düşmüştür . İlkokul seviyesinde ki çocuklar bile telefon kullanmakta . Hatta 2-3 yaşındaki bebekler telefonu kısmen kullanabilmektedir . İstedikleri videoyu değişip yenisini açabilen afacanlar bu işlere çok erken başlamışlardır . 

Evet bugün sizler için yaptığımız araştırma telefon üzerine , dünyada artık neredeyse herkesin kullanabildiği bu aletin en pahalıları sizce ne kadardır ? Bu fiyatları görünce çok şaşırmakla birlikte kendi telefonunuza baya ucuz gözle bakmaya başlayacaksınız . 

Bu telefonların herhangi birine ödenen parayla ülkemiz 4 kişilik çekirdek bir aile bir ömür boyu geçinebilir desem ne derdiniz ? Sizi çok meraklandırmadan içeriğimize geçelim . Karşınızda dünyanın en pahalı 5 telefonu . 
5 ) Gresso Luxor Las Vegas Jackpot
Dünyada sadece 3 adet bulunmaktadır . Altın kaplamadır . Kumar bağımlıları için özel üretildiğinden ücreti bir hayli fazladır . Fiyatı ise 1.100.000 $ dır .
4 ) Diamond Crypto Smartphone

50 adet büyük pırlantaya sahip olan telefonun üreticisi çok meşhurdur . Tamamen kriptolu olan cihaz önemli iş adamları için büyük önem arz etmektedir . Lüksüne ve güvenliğine önem veren birinin bu telefonu alması için ise 1.350.000 $  ödemesi gerekmektedir .
3 ) İphone 6 Amosu Call Of Diamond

Altın kaplama bir İphone ürünüdür . Bu telefonun bir diğer özelliği ise arkasında ki Apple logosunun 6.000 adet küçük pırlantadan oluşmasıdır . Telefonun ücreti ise 2.800.000 $ dır .
2 ) İphone 5 Black DiamondBüyük bir iş adamı tarafından özel olarak ürettirilmiştir . Üzerinde ki siyah elmas ise dünyada çok ama çok nadir bulunan bir taştır . Altın ve pırlantalarla da değişik süslemeler yapılmıştır . Dünyada sadece bir tane bulunan telefonun ücreti  15.500.000  $ dır .
1 ) Falcon SuperNova Pink Diamond İphone 6 
Dünyanın en ender bulunan taşlarından biri olan pembe pırlanta kocaman haliyle telefonun arkasında bulunmaktadır . Bu telefonun ücreti ise çok ama çok şaşılacak bir rakam olan 96.000.000 $ dır .0 yorum:

-->