DÜNYANIN EN SEXİ 5 SUÇLUSU

DÜNYANIN EN SEXİ 5 SUÇLUSU
Ülkemizde ve dünya da her gün suçlar işleniyor . Katilinden tutun da tecavüzcüsüne , soyguncusuna dolandırıcısına kadar bir çok suç çetesi almış başını gidiyor . Suç oranları o kadar arttı ki devletler artık bunlarla mücadele etmek için büyük bir kaynağı polis ve asker gücüne harcamakta . Özellikle ülkemizde terörle olan mücadele keşke hiç olmasa da buraya harcanan milyar dolarlar başka yönlere harcansa ve daha fazla gelişsek . Keşke terör hiç olmasa da o kadar şehit vermesek ama o kadar çok suçlu ve suç çetesi var ki devletler mecburen bu kaynakları o yönlere aktarmak zorunda kalıyor . 

Bugün sizlere bu konu ile ilgili değişik bir bilgi sunacağız ve suç alanında ki en sexi 5 kişiyi tanıtmaya çalışacağız . Evet ilginç ve bilinmeyen bilgilerle karşınıza gelmeye devam ediyoruz . Karşınızda dünyanın en sexi 5 suçlusu . 


      5 ) Jeremy Meeks


Yasa dışı silah bulundurmak suçundan hapse girmiştir . Tutuklanırken çekilen fotoğrafı Facebook'da binlerce defa paylaşılınca ve otuz binin üzerinde yorum geldi . Bunu fark eden modellik ajansları cezası biten Jeremy'e teklifler sundu . Bu teklifleri kabul eden Jeremy şu anda modellik yapmakta ve aylık 100.000 $ a yakın bir miktar kazanıyor . 


4 ) Megan Simons


Hızlı giderken yayaya çarpıp ölümüne neden olmuştur ve bunun sonucunda 4 yıl hapse mahkum edilmiştir . Megan'ın fotoğrafı da aynı Jeremy gibi büyük ilgi topladı ve bu listeye girmeyi başardı . 3 ) Cristina Davalos 


Uyuşturucu kaçakçısıdır . Onun da diğerleri gibi yakalanınca çekilen bu fotoğrafı sosyal medyaya yayıldı ve ün kazandı .


2 ) Floyd MayweatherGelmiş geçmiş en iyi boksörlerde sayılan Floyd geçtiğimiz yıllarda yaptığı maçta ki kazandığı parayı hepiniz biliyorsunuzdur . Floyd boksörlük hayatının yanı sıra suç hayatıyla da biliniyor . Aile içi darp ve hırsızlık ile ilgili bir kaç kez yargılanmıştır . Hepsinde kefalet ile serbest kalan Floyd paçayı kurtarmayı başarmıştır . 


1 ) Sean Kory


Esrar bulundurmaktan 2015 yılında hapse giren Sean Jeremy gibi sosyal medyada ünlenen bir suçludur . Sean için internet üzerinden binlerce dolar bağış toplandı . 
0 yorum:

-->