EN BÜYÜK ORGANLI 5 KADIN


EN BÜYÜK ORGANLI 5 KADINOrganlarımız hayatımızı devam ettirebilmek için büyük öneme sahiptir . Her organın başka bir işlevi ve bam başka görevleri vardır . Her organ kendi görevini gerçekleştirdikçe insan vücudunun harika doğası yaşamaya devam etmektedir . 

Fakat bazı insanların  genetik yollarla organları değişik olabilir hastalıkları olabilir , genetik bir hastalık olabilir veya organ büyütme ameliyatları yaptırmış olabilirler . Bazı insanların organları çok büyükken bazılarının ise çok küçüktür . 

Bugün sizlere dünyanın en büyük organlı 5 kadını hakkında bilgi vereceğiz bu organların büyüklüklerini görünce şok olacaksınız . 


5 ) Hawkins Turner Her biri 25 kg olan göğüslere sahip bir Amerikalıdır . Bu alanda dünya rekoru kendisindedir . Ayrıca 102 göğüs ölçüleriyle Guinness rekorlar kitabına bu yönden de girmiştir.


4 ) Lui Hua
Çinli olan Hua dünyanın en büyük eline sahip bayanıdır . Hua'nın sol baş parmağı 25 cm uzunluğundadır . Kendisi makrodaktili hastasıdır .


3 ) Svetlana Pankratova 
Dünyanın en uzun bacaklı kadın olan Svetlana'nın bacakları 132 cm uzunluğundadır . Kendisi bacak uzunluğuyla Guiness Rekorlar Kitabına girmeyi başarmıştır . 


2 ) Annika Irmler
Dünyanın en büyük diline sahip kadınıdır . Dili tam olarak 7 cm uzunluğundadır .1 ) Lee Redmond 

Dünyanın en uzun tırnaklı kadınıdır . Bir trafik kazasında tırnaklarını kaybetmeden önce tırnak uzunluğu 865 cm idi . Tırnaklarını 1979 yılından 2009 yılına kadar hiç kesmedi .
0 yorum:

-->