GUİNNESSE GİRMİŞ 7 CİNSELLİK REKORU

GUİNNESSE GİRMİŞ 7 CİNSELLİK REKORU

Bugün yine ilginç ve bilinmeyen bir bilgi ile karşınızdayız . Özellikle erkeklerin ilgisini çekecek bir başlık altında bilgiler topladık demek isterdim ama bayanlarında bir hayli ilgisini çeken bir başlık attık . Hatta bayanların daha fazla ilgisini çekecek bu başlıkta çok değişik ve çılgınca rekorlardan bahsedeceğiz . Şimdi karşınızda rekorlar kitabına girmiş 7 cinsellik rekoru . 


7 ) Dünyanın En Yaşlı Hayat Kadını 
Dünyanın en yaşlı hayat kadını 82 yaşında olmasına rağmen hala daha işine devam etmektedir . Rakiplerine göre daha düşük ücret alarak müşteri bulabilmektedir .


6 ) En Uzun Mastürbasyon Yapan AdamTokyolu Masanobu 9 saat 58 dakika mastürbasyon yapmış ve rekor kırmıştır . Bu alandaki bir önce ki rekor ise 9 saat 57 dakika ile yine kendisine aittir . Azminden dolayı kendisini tebrik ediyoruz .


5 ) En Yaşlı Porno Yıldızı 
Shigeo Tokuda 80 yaşında olmasına rağmen bu işe devam etmektedir . Toplam da 350 - 400 film arasında oynayan bu adam eşinin onayıyla bu işe koyulmuştur . 


4 ) En Çok Sütyen Çıkarma 
Sihirbaz Chris Nicholson 1  dakika içinde dünyanın en hızlı sütyen çıkaran ismi olmuştur . Nicholson 1 dakika da çıkardığı 20 adet sütyeni çıkararak kırılması zor bir rekora imza atmıştır . 


3 ) Bir Günde En çok Erkekle İlişkiye Girme
Lisa Sparks isimli bu bayan düzenlenen bir yarışmada bir günde 914 erkekle birlikte olmuştur . 


2 ) Bir Saatte En Çok Orgazm Olan Kadın
Bir kadın bir saatte tamı tamına 134 kez orgazm olmuş ve kırılması zor bir rekora imza atmıştır . 1 ) En Çok Çocuk Sahibi Olan İsim

1600'lü yıllarda yaşamış olan Fas Kralı Moulay İsmail Sharif kırılması çok ama çok zor bir rekora imza atmıştır . Yaşadığı sürede tamı tamına 1014 çocuk sahibi olduğu bilinen Sharif fazlasıyla devlet işleriyle meşgul olmuş görünüyor . Ayrıca bu sayı sadece resmi evraklarda bulunan sayıdır . Yani büyük ihtimalle gerçek çocuk sayısı 1014'ten de fazladır .0 yorum:

-->