KOLAY PARA KAZANDIRAN 5 MESLEK


KOLAY PARA KAZANDIRAN 5 MESLEK
Hepimiz bir meslek sahibi olmak ve geleceğimizi garanti altına almak uğruna bir çok fedakarlık yapıyoruz . Gençliğimizi kitap başında geçiriyoruz, başarılı olduğumuz spor yerine ders çalışıyoruz , sevdiğimiz şeyler yerine dershanelere gidiyoruz ve benzeri eylemler . Bunları bir çoğumuz yaptık . Peki neden yaptık ? çünkü bir meslek sahibi olup geleceğimizi garantiye alıp falan falan diye uzayan saçma sapan şeyler yüzünden . 

İşte bugün sizlere bu mesleklerden hangileri kolay para kazandırıyor onların araştırmasını yaptık ve sizlerin bilgisine sunduk . Umarız beğenirsiniz . 5 ) Canlı Heykel Ülkemizde pek yaygın olan bir meslek dalı değildir . Ama giderek ilgi çekmeye başlamış ve yer yer canlı heykel görebilmekteyiz . Canlı heykeller bir hayli fazla para kazanmaktadır . Yerine göre saati 200 $ kazananlar bile vardır . Kazancı iyi olan ama bir o kadar da zor bir meslek . Saatlerce kıpırdamadan durup , her gün boya sürüp gece onu silmekle uğraşmanız gerekiyor . 


4 ) Nü Sanatı Tahmin edebileceğiniz gibi en başta Roma'da ortaya çıkan bir sanat dalıdır . Nü sanatına Avrupa da ilgi büyük duyulmasına karşın İslam inancında kesinlikle yerin olmayan bir sanat dalıdır . Bu iş kolay ve hızlı para kazandırdığı için yapan sayısı her geçen gün artmaktadır . Belli bir ücret aralığı bulunmayan fakat ücretinin bol olduğu bilinen bu işte yapmanız gereken çıplak bir şekilde belirli bir süre bekleyip resminizin yapılmasını beklemektir . 


3 ) Sahte Müşteri
Bunu okuyunca büyük ihtimalle hepiniz bu meslekle uğraşmak isteyeceksiniz . Çünkü o kadar kolay ve eğlenceli ki yapmanız gereken tek şey alışveriş yapmak . Sahte müşteriler rakip firmalarca tutulan ve karşı mağazaya gönderilip buradaki bilgileri , ürünler hakkında ki bilgileri hepsini kafanıza kaydediyorsunuz ve bunu sizle anlaşma yapan firmaya veriyorsunuz . Özellikle bayanların ilgisini çekecek olan bu meslekte hem geziyorsunuz hem de alışveriş yapıyorsunuz . Üstelik yaptığınız alışverişi sizinle anlaşan  firma ödüyor . 


2 ) Vücut Reklamcılığı 

İlk duyduğumuzda kulağımıza ilginç gelen bir meslek dalı . Artık reklam sektörü o kadar ihtiyaç duyulan bir  sektör oldu ki bu alanda ki meslek dalları da bir hayli genişledi . Dövme seven ve para kazanmak isteyenler için mükemmel bir iş olan vücut reklamcılığı oldukça ilgi gören bir meslek haline gelmeyi başarmış durumda . Kazanılan para ise yapılan işe göre oldukça fazladır . Reklam alınan şirket ve vücutta kalma süresine göre ücretler değişebilmektedir .


1 ) Ruj Falcıları
Ülkemizde bayanların sadece fal bakmak için bile kahve içtikleri düşünülünce çok da alışık olmadığımız bir meslek diyemeyiz . Fakat falcılıkta sınır tanımayan bayanlar artık yeni bir fal şekli buldu . Önce ruj sürüp daha sonra bir kağıda dudağınızın izini çıkarıyorsunuz ve falcılarda buradan sizin falınıza bakıyor . Daha çok yüksek kesimde başlatılan ruj falı sıradan insanlara ulaşmak için gün sayıyor . Bir ruj falı ortalama 80$ tutarındadır . 0 yorum:

-->