ALDATMA İHTİMALİ YÜKSEK 7 MESLEK


ALDATMA İHTİMALİ YÜKSEK 7 MESLEK
Her meslek dalının kendine göre istatistikleri bulunmaktadır . Bazıları çok sosyaldir bazılar çok asosyaldir . Bazıları sürekli masa başındadır bazıları ise sürekli dışarıda gezmektedir . Bu yüzden her meslek dalının kendine özgü özellikleri ve bununla beraber istatistikleri bulunmaktadır . Son zamanda gelişen bir dal olan istatistik birimleri bir çok şeyin istatistiğini tutmaya başlamıştır . Ve son zamanlarda Amerika'da yapılan bir araştırma da  aldatma ihtimali en yüksek meslekler araştırılmıştır . Bu sonuçları gelin bir de bir göz atalım . Karşınızda aldatma ihtimali en yüksek meslekler . Sevgilinizi seçerken bu yazıyı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum.7 - Bilgi İşlem ÇalışanlarıSevgiliden ayrılma ve eşinden boşanma nedenleri arasında İnternet de  başkası ile flört etmek oranı hızla yükselmektedir . Bilgi işlem çalışanları sürekli bilgisayar başında oldukları için başkaları ile flört etmeye daha çok zamanları olmaktadır . Bunun sonucunda ise aldatma oranları artmaktadır.


6 - Yönetici AsistanlarıAmerika'da yönetici asistanlarının %97 si bayandır . Evli olan her 5 asistandan 2 si kocasını aldatması sonucu boşanmıştır . Sevgilisini aldatanların oranı buna dahil bile değildir . Patronlarında zengin olduğunu düşünürsek yönetici asistanı biriyle sevgili olmak istediğiniz zaman bir kez daha düşünmenizi öneririm.


5 - Hemşireler 
Sürekli hastalarla ilgilendikleri için büyük bir stres altında çalışmaktadırlar . Bu yüzden de stres atmak için olsa gerek aldatma oranları bir hayli yüksektir . Genelde hastalarla veya doktorlarla aldatma ihtimalleri ise ilk akla gelenlerdir .


4 - AvukatlarAvukatlar her zaman dürüst davranmazlar . Mahkemede çoğu kez yalan söylemek ve bunu kanıtlamak zorundadırlar . Bu yüzden çok stresli bir meslekleri vardır . Ve bu stresi atmak için de değişik yolları denemektedirler . Bunun sonucunda aldatma oranları bir hayli yüksektir . 3 - Polisler Stresli bir başka meslek dalı da polisliktir . Tehlikeli bir meslekleri ve sürekli değişen nöbetleri vardır . Sürekli insanlarla muhatap olmak zorundadırlar ve bu yüzden çok insan tanırlar . Bütün bunların sonucunda da en çok aldatma oranlarından biri bu meslek dalındadır . 2 - Doktorlar Listemizde bildiğiniz gibi hemşirelerde vardır . Peki hemşireler bu listede varsa doktorlarında olmaması şaşırtıcı olurdu . Çünkü genelde yasak ilişkiler yaşansa yaşansa bu ikili arasında yaşanır herhalde . Amerika'da ki hemşirelerin büyük bölümünün bayan olduğu düşünülürse bu oran daha da artmaktadır . Tabi stresli meslek demişken doktorlukla bir hayli streslidir . Çoğu kez bir insan hayatı doktorların ellerindedir . Tabi bu yüzden aldatmalarını doğal karşılayamayız , fakat bu da bir etken tabi .


1 - İş İnsanlarıİş insanları sürekli seyahat halinde olan ve dış görünümüne çok ama çok özen gösteren insanlardır . Tabi iş insanları maddi açıdan da fazlasıyla iyi durumdadırlar . Ayrıca erkeklerle ilgili bir araştırmada erkeklerin maddi açıdan güçlendikçe aldatmaya olan yönelimleri daha da artıyormuş . Bütün bu bilgileri üst üste koyduğumuzda ise sonuçta aldatma oranı en yüksek meslek çıkmaktadır . NOT : Tabi bu sonuçlar yapılan bir araştırmaya göre genel olarak elde edilen sonuçlardır . İnsanın içinde olmadıkça ve vicdanı el vermedikçe hangi meslek dalında olursa olsun kesinlikle eşini veya sevgilisini aldatmaz . 0 yorum:

-->