DÜNYANIN EN GÜÇLÜ KÖPEKLERİ


DÜNYANIN EN GÜÇLÜ KÖPEKLERİ

Bugün sizler için evlerimize sıkça konuk olan dostlarımız hakkında bir araştırma yaptık . Köpekler bilindiği üzere gerçek bir dosttur . Eğitimli bir ev arkadaşınız var ise hayat sizin için daha güzeldir . Fakat bazı köpeklerin dış görünüşleri ve özellikleriyle bizi bir hayli korkutur . Bunun farkına vardık ve uzun bir araştırma yaptık . Karşınızda dünyanın en güçlü köpekleri .
RottweilerKaba görünüşleri ile ve boynuna takılan demir tasma ile korkunç görünüm bir  kazanır .Alaska MalamutuFazlasıyla şirin görünen bu köpek ırkı güçleriyle şaşırtmaktadır . DobermanGenellikle siyah renkte bulunurlar . Gece vaktinde gizlice bir bahçeye girip karşılaşmak istediğiniz köpekler arasında sonuncu sırada olmalıdır . Gece zor görünür ve bir anda karşınızda iki gözü görünen bir canavarla karşılaşabilirsiniz .Amerikan BandogGörünümü bile korkmak için fazlasıyla yeten bir köpek ırkıdır . Dogo ArjantinBeyaz renktedirler . Sakin görünürler fakat hiç de öyle değildirler .


Pitbul
Yolda görenin bile korkup yolunu değiştirdiği bu meşhur köpekler çok ama çok tehlikelidir . İnsan ölümüne sebebiyet vermede ilk sıradadırlar .Bull TerrierDış görünümü ilginç olan bu köpek ırkı güçleriyle herkesi şaşırtmaktadır . KangalSivas ilimizin kangalı meşhurdur . Ülkemizde de bilmeyen yoktur . 
Boyutları ile bir hayli dikkat çeken bu köpek ırkı insan boyunu bile geçebilmektedir .Çin Tibeti
Boyutları devasa olan bu köpek ırkı tartışmasız dünyanın en güçlü köpekleri arasındadır . 
0 yorum:

-->