Kazanay ile Tıklama Başına Para Kazanın


İnternetten para kazandıran yepyeni bir uygulama olan Kazanay ile herkes internetten para kazanabilecek. Bu sistemden para kazanmak hem çok kolay hemde çok hızlı. Kazanay ile günlük 100 TL de 500 TL de kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken şey çok ama çok kolay.

HIZLICA PARA KAZANMAK İÇİN TIKLA...

Kazanaydan Nasıl Para Kazanırım:

Yapmamız gereken kazanay sitesine facebook hesabımızla beraber üye olmak. Daha sonra ana kazanayın ana sayfasında verilmiş olan size özel linkleri facebook sayfamızda yada istediğimiz her yerde paylaşıyoruz ve tıklama geldikçe para kazanıyoruz. 1 tıklamaya: 0.10 TL, 100 tıklamaya: 10 TL, 1.000 Tıklamaya 100 TL kazanabiliyoruz. Her gün paylaştığımız linkler ortalama 500 tıklandığını var sayarsak günlük 50 TL aylık da 1500 TL civarında kazanabiliriz. Yapmamız gereken tek şey hızlıca kazanaya üye olup linkleri paylaşmak.

Benim tavsiyem kazanay sitesine girdikten sonra ya facebook gruplarında yada facebook sayfalarındaki gönderilerin altına kazanayın linklerini paylaşın. Ardından tıklamalar gelsin ve para kazanın. Paranız 50 TL olunca hesabınıza çekebilirsiniz. Hızlıca para kazanmak için hemen başlayın.

KAZANAY TIKLA ÜYE OL PARA KAZANMAYA BAŞLA:

0 yorum:

-->