Çok Kilo Alıp Tanınmaz Hale Gelen Ünlüler !!

Çok Kilo Alıp Tanınmaz Hale Gelen Ünlüler !!
Bazı ünlüler yerel kalır . Sadece bulunduğu bölge veya bulunduğu ülkede tanınıp orada bilinen işlere imza atarlar . Bu ünlülerden ülkemizde de fazlasıyla bulunmaktadır . 

Bazı ünlüler ise kendi bölgelerinde veya ülkelerinde başlayan ünlerini tüm dünyaya yayıp dünya genelinde tanınır hale gelirler . Buna günümüzde pek çok örnek verilebilir . Ülkemizde ise Tarkan örneği akla ilk gelendir . 

Film - Dizi sektöründe de bu durum söz konusudur . Kendi ülkesinde tanınıp dünyada tanınmayan bir çok ünlü vardır . Fakat dünya genelinde işler yapan ve herkesçe tanınan ünlülerde vardır.

Özellikle son dönemde Osmanlı dönemini anlatan dizilerimiz ile ülkemizde de dünya geneli tanınan oyuncu sayısı artmıştır . 

Bugün ki yazımızda dünya geneli ünlülerin , bir zamanlar herkesin imrendiği ve onun yerinde olmak istediği ünlülerin son zamanlardaki inanılmaz değişimlerini inceleyeceğiz . Çok ama çok değişen aynı zamanda da kilo alan bu ünlüler bazılarınızı hayal kırıklığına uğratabilir . Çünkü beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı . Bolca şaşıracağınız yazımıza geçelim . Jason Biggs
Amerikan pastasının sevilen oyuncularından Jason Biggs maalesef bu hale gelmiştir . Kilo alan ve son zamanlarda film - dizi sektöründe görünmeyen Jason son görüntüsüyle hayranlarını şaşırtmaktadırRussell CroweBir zamanlar hepimizin kahramanı olan adam şu anda bu halde . Bir çok kişi yaşlanınca kilo alır . Fakat bu kişiler tanıdığımız sevdiğimiz insanlar olunca bu durum bizi şaşırtmaktadır . İdollerimizin geldiği bu haller hepimizi üzmekle beraber büyük bir şaşkınlık vermektedir . Keanu ReevesMatrix filmi ile tanınan ve herkesin beğenisini kazanan Keanu Reeves benimde büyük hayranı olduğum bir ünlüydü . Matrix döneminin bir aşığı olarak aldığı kilolar beni de fazlasıyla üzmüştür . Son dönemde aldığı kilolar ile ünlü futbolcu Messi ye benzetilen Keanu hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştır.
Matt DamonMatt Damon'da dünyaca tanınan ve kilo alan ünlülerimizden . Fakat onun durumu biraz farklı , tabi bu onun kilo alıp hayranlarını üzmesini açıklamıyor . İspiyoncu filmi için kilo alması istenen Matt kısa bir zamanda gerekli tüm kiloları aldı ve filmde başarı ile oynadı . Fakat bu kiloları geri vermek o kadar kolay olmadı ve sonunda bu hale geldi . Umarım kilo vermesi gereken bir proje çıkar karşısına ve aldığı tüm kiloları geri verir . Taylor LautnerAlacakaranlık da oynayan bir çok oyuncu gibi dünyaca ünlü bir oyuncudur . Seride ki vücudunu hatırlamayan yoktur . Çünkü vücudu ile ilgili sık sık övünen bir adamdı . Fakat o vücuttan sonra son hali bizi büyük bir şaşkınlığa uğrattı . Ben yakın takipçisi ve hayranı değilim fakat , bu durumu gören bayan hayranlarının şaşkınlarını şimdiden görür gibiyim .


Vin DieselListedeki en çok üzüldüğüm durum Vin Diesel içindir . Her Türk gencinin hayranı olduğu ve Hızlı ve Öfkeli serisinin Toretto'su olan Vin Diesel  filmdeki vücudunun aksine bolca kilolarla bizi karşılamaktadır . Filmde ki sıkı ve kaba vücudunun aksine yağlı ve hacimsiz vücudu bize hayranlıkla izlediğimiz sahneleri hatırlatıyor . Filmin son serisinde tekrar fit bir vücuda kavuşacağını umuyor ve yazımızı noktalıyoruz .

0 yorum:

-->