Dünyanın En İlginç Mankenleri

Dünyanın En İlginç Mankenleri


Değişik bir araştırma daha yapıp mankenler arasında ilginç ve sıra dışı olanlarını derledik . Bu mankenler arasında doğuştan rahatsızlığı olan da var , çocuk yaşlarda rahatsızlığa yakalananlar da var . Fakat kesin olan bir şey varsa bu mankenlerin diğer mankenlerden farklı olduğu . Bu farkların çoğu ise dış görünümleri ile rahatça fark edilebilecek cinstendir .  Bizimde ilk gördüğümüzde şaşırdığımız fakat çok saygı duyduğumuz bu mankenler hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaktan onur duyarız .


Melanie Gaydos Ender görülen genetik bir hastalığı vardır . Hastalığıyla ajansların dikkatini üzerine çekip modellik yapmaktadır . 
Molly Blair
Molly Blair 15 yaşında iken yaklaşık 1.90 cm boya sahipti . Bu özelliği ile kısa sürede fark edilip genç yaşta modelliğe başladı . Rahatsızlığından dolayı dünyanın en zayıf mankenlerinden biridir .Tara LynnBu kiloyla manken mi olur demeyin çünkü artık bu kilolarda bolca manken bulunmaktadır . Bebek yüzlü lakabının takıldığı manken büyük beden ürün tanıtımında bir dünya markası haline gelmiştir . Her şey ise cesaretini toplayıp ajansa başvurması ile başlamıştır . 
Winnie Harlow 


Gördüğünüz gibi cildi yarı siyah yarı beyazdır . Küçük yaştaki rahatsızlığından dolayı bu durumda olan ünlü manken bir modellik yarışmasında keşfedilmiştir . Çok ünlü isimlerin kliplerinde oynayıp , ünlü markalar için fotomodellik yapmıştır . 


0 yorum:

-->