İnstagramda En Güvenilir Takı Satan HesaplarGün geçtikçe internetten yaptığımız alışverişlerde artar oldu. İnternetten alışveriş yapmak gerçekten çok rahat. Mağaza mağaza dolanarak bir şeyler almak yerine oturduğunuz yerden kendi işlerinizi hallederek bir yandan da alışverişinizi yapmak gerçekten çok güzel bir durum. Özellikle son dönemlerde instagramın da ülkemizde yaygınlaşmasından sonra instagramda açılan mağaza hesapları oldukça yaygın hale geldi.

İnsanlar instagramdaki mağazalarda dolaşırken beğendiği bir şeyi çok kolaylıkla alabiliyor fakat bazen işler beklediğiniz gibi gitmiyor. Siparişiniz yanlış oluyor yada size gönderilen eşya kırık, bozuk oluyor. Yada vermiş olduğunuz sipariş bir türlü elinize ulaşmıyor. Bu gibi durumlara internette karşılaşabileceğiniz gibi instagramda da sıkça karşılaşabilirsiniz. Bizde bu gibi durumlar yaşamayın diye sizler için instagramdan alışveriş yapabileceğiniz en güvenilir takı satan hesapları inceledik ve ortaya böyle bir liste çıktı.

Not: En iyi yada en kötü olarak sralama yapılmamıştır. İnstagarmdan alışveriş yapacaksanız bu firmalardan istediğinizi kullanabilirsiniz.


İşte İnstagramda En Güvenilir ve En iyi Takı Satan Hesaplar


1- Sosyal Dükkan

instagram sanal dükkan

Takı, saat, gözlük gibi takı pek çok takı moddelleri bulunan sosyal dükkan şimdiye kadar alışveriş yapan kullanıcılar tarafından hep olumlu not almış bir hesap. İstediğiniz ürünü Whatsapp sipariş hattından mesaj yoluyla belirterek ister kapıda ödeme isterseniz de havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Sosyal Dukkan firmasında dünyanın bütün bölegelerine gönderim yapılmakta, El yapımı ürünler ve yurt dışından gelen ürünlerde bulunmakta. Siparişiniz ise 1 ile 3 gün arasında elinizde olacaktır. Ayrıca aldığınız ürünü beğenmezseniz değişimde yapabilirsiniz. 
İnstagram hesabı: @sosyaldukkan

2- Takıntı Takı

en iyi instagram takı hesapları

Pek çok takı modelinin bulunduğu ve whatsapp sipariş hattından istediğiniz takı modelini sipariş vererek alışveriş yaptığınız bir firma. Alışveriş yapan insanların çok memnun olduğunu söylediği ve ucuz ve kaliteli ürünlerin olduğu takıntı takı firmasından gönül rahatlığıyla ürün alabilirsiniz. Bu arada takıntı takı firması ürünleri faturalı ve eğer isterseniz kapıda ödeme seçeneği ile ücreti kapıda da ödeyebilirsiniz.
İnstagram hesabı: @takinti_taki

3- Kokopelli

takı satan instagram hesapları

İnstagram üzerinden takı alabileceğiniz en güvenilir firmalar arasında kokopelli firması da bulunuyor. Kokopelli kendilerine özel mağazasında takı satan başarılı bir firma ve bu başarısını instagrama da taşımış durumda. Çok çeşitli ürünleri bulunan kokopelli firmasından alışveriş yapan insanlar çok memnun kaldıklarını belirtiyor. Bol ürün yelpazesine sahip olan  kokopelli firmasından whatsapp alışveriş hattından iletişime geçebilir ve istediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz.Kokopelli firmasında kapıda ödeme seçeneği ve ücretsiz kargo seçenekleri de bulunuyor. 
İnstagram hesabı: @cocopelotanik

4- Mysilvers

instagramda takı satan hesaplar

Mysilvers instagramda en çok takipçisi bulunan takı firmalarından bir tanesi. Şuan 480 bin takipçisi olan ve her geçen gün takipçisi artan Mysilvers bu başarısını yapmış olduğu kaliteli hizmet ve geniş ürün yelpazesine borçlu gibi. 
Tabi bunların yanında memnun müşteri kitlesini de saymazsak olmaz. Mysilvers firmasından instagram üzerinden ürün alabileceğiniz gibi kendilerine ait internet sitesinden de alışveriş yapabilirsiniz. Mysilvers firmasında pek çok seçenek mevcut. Ürün iadesi, kapıda ödeme, ürün değişimi ve kredi kartıyla ödeme yapma imkanı bu kolaylıklardan sadece bir kaçı. Eğer takı alacaksanız Mysilvers firması ile gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
İnstagram hesabı: @mysilverscom

0 yorum:

-->