Kadınlar Hakkında Çok Şaşıracağınız Bilgiler

Kadınlar Hakkında Çok Şaşıracağınız Bilgiler


Kadınlar tüm erkeklerce çok karmaşık olarak bilinir . Bir türlü gizemlerinin çözülemediği ve hiçbir zaman da çözülemeyeceği için erkekler artık çözmeye uğraşmamaktadır . 

Bence tam olarak öyle değildir fakat bazı erkeklerce kadınlar çözmek imkansız bir duruma gelmiştir . Mantıklı biri kadıları çok rahat okuyup , çözebilir ve ona göre davranır. Tabi tecrübe de bu işte önemlidir . Ne kadar çok bayanla muhatap olursanız o kadar tecrübe edinirsiniz ve kadınları çözmeniz kolay olur .

Bugün sizler kadınlar hakkında çok ama çok şaşıracağınız bilgileri paylaşacağız . Bol şaşırmalar dileriz .


Regl : Kadınlar ömürlerinin 4.5 yılını Regl olarak geçirmektedirler.Topuklu Ayakkabı : Tüm dünyada her saatte bir , bir bayan üzülmekte ve yüksek topukları kırılmaktadır . Hayır giymeyi bilmiyorsan giyme .


Aynaya Bakma : Her kadın en az günde 10 defa aynaya bakmaktadır . Yaşlılarda bu istatistiğin içinde olduğu için ve çok az baktıkları için genç kızların günde en az 20 defa aynaya baktığını söyleyebiliriz .Bir Anda En Çok Doğum : Hintli bir kadın müthiş bir rekora imza atmıştır . Tam olarak 11 çocuğu aynı anda doğurarak müthiş bir rekora imza atmıştır .


Giyim ve Bakım : Kadınlar tüm ömürlerinin 1 yılını acaba bugün ne giysem diye düşünürken , 5 yılınını da bakım yaparak geçirmektedirler .

Günlük Konuşma : Kadınlar bir günde tam olarak 20.000 kelime konuşmaktadırlar . Aman tanrım susmuyorlar !Hamile Kadınlar : Dünyada ki kadınların%12 si hamiledir .


Makyaj : Bu istatistik çok ama çok önemli . Kadınların ne kadar makyaja önem verdiğini açıklayan bir istatistiktir . Dünyada her saniyede bir , bir kadın makyaj yapmaktadır . Helal olsun .Kadın Askerler : Kadınların askerliğe alındığı tek ülke İsrail'dir. 

0 yorum:

-->