Kerimcan Durmaz Kimdir ? Kerimcan Durmaz Bilinmeyenleri

kerimcan durmaz kimdir


kerimcan durmaz reklamİnternetin son dönemlerdeki "Star" ı Kerimcan Durmaz pek çok insan tarafından takip ediliyor. Peki Kerimcan Durmaz bugünlere nasıl geldi. Kerimcan Durmaz kim ve Kerimcan Durmaz şimdilerde ne yapıyor, ne kadar kadar kazanıyor. Kerimcan Durmaz ile ilgili bütün sorulara burada cevap bulacaksınız merak etmeyin.


kerimcan periscope yayınlarıKerimcan Durmaz, sosyal medya ortamına periscope yayınları açarak başlamıştı. Periscope ilk çıktığı anlardan itibaren yayınlarına devam eden Kerimcan, Periscope‘un ilk fenomenlerinden birisi olmuştu. Yayın yaptığı dönemlerde İstinye Park‘ta Mac’te çalışıyordu. Makyaj bilgilerinin kökü burdan geliyor diyebiliriz. Şuanda Snapchat ve İnstagram‘da ciddi bir izleyici ve takipçi sayısına sahip olan Kerimcan Durmaz, Periscope’da yayın yapmayı da bıraktı. Persicope’da yüksek takipçilere ulaşan Kerimcan, Snapchat ve İnstagram’da da bu takipçi sayısına ulaşınca DJ’lik ve Reklam teklifleriyle karşılaştı ve lüks yaşamı başladı.

İnstagram da paylaştığı fotoğraflarda yaşadığı lüks hayatı paylaşan ve genelde sosyal medya hesaplarından ünlü isimler ile fotoğraf ve videolar paylaşan Kerimcan Durmaz sizce ne kadar kazanıyor dersiniz ?


kerimcan ne kadar kazanıyor

Kendine has sözleriyle, takipçilerini sıkmadan paylaşımlarını yapan, Kerimcan Durmaz; internet fenomenliğinin getirdigi avantajı da yanına alarak DJ olarak hayatını sürdürüyor. Yüksek takipçisi olması hem onun hemde mekan sahiplerinin yararına oluyor. Kabininde durduğu her mekanı ağzına kadar dolduran Kerimcan Durmaz aylık 200 bin TL‘den daha fazla kazancıyla bu lüks yaşamını sürdürüyor.


kerimcan durmaz bilinmeyen bilgiler ve hayatı

"O kadar’da kazanamıyordur be" diyecek olursanız, Kerimcan’nın instagram hesaplarında paylaştığı lüks hayatına ve çıkacağı gösterilere göz gezdirebilirsiniz. Aslında yaptıkları işlerin yanında aylık 200 bin TL çok da büyük bir para değil. Zira herkes tarafından takip edilen birisi için bu kazanç abartılacak bir durum değil.


kerimcan instagram hesabı

Kerimcan Durmaz‘ı " @kerimcandurmaz " instagram hesabından takip ederek nasıl bir kişilik olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Ayrıca " snapchat; kerimcandurmaz " kullanıcı adı ile ekleyip lüks yaşantısına ortak olabilirsiniz.

Lüks Yaşamı diyorum’da öyle küçümseyerek bakmayın, Kanal D‘de Renkli Sayfalar adlı televizyon programına konuk olarak katılıp sunucular tarafından üstündeki kıyafetlerin fiyatı sorulunca fazla değil 15 bin civarı diyen bir kişiden Kerimcan Durmaz’dan bahsediyoruz. Kararı siz verin.

0 yorum:

-->