Photoshopsuz Haliyle İlk Kez Göreceğiniz Ünlüler

Photoshopsuz Haliyle İlk Kez Göreceğiniz ÜnlülerBizler ünlüleri her zaman en bakımlı ve en şık halleriyle görmeye alışığız . Televizyon kanallarında ve çeşitli yayın organlarında makyajları yapılmış , gerekli tüm bakımları yapılmış ve en iyi haliyle görmeye alışık olduğumuz ünlüler bunun üzerine bir de Photoshop kullanmaktadır .

Tabiki ünlülerin hepsi mi kulanıyor ? Tabi ki de hayır . Kullananı da var kullanmayanı da var . Bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle o kadar profesyonelleşti ki bu iş artık gerçeği ile ayırt etmek bir hayli zorlaşmış durumda . 

Ünlülerin özellikle reklam çekimlerin de ve dergi kapak resimlerinde kullandıkları bu formül bir hayli yaygınlaştığı için artık bir çoğu kullanıyor desek yanlış olmaz . 

Peki ünlülerin photoshop kullanarak çekildiği fotoğrafları , sade haliyle hiç gördünüz mü ? Sizce ne tepki vereceksiniz ? Bütün bunların cevapları içeriğimiz de mevcuttur. 

Şimdi çok şaşıracağınız fotoğraflara geçelim . 


RihannaHerkesin yakından tanıdığı ve hayran olduğumuz Rihanna bu yönteme başvuran yıldızlardan .Katy PerryÜnlü yıldız Katy Perry'de Photoshop kullananlardan sadece biridir .
Breaking SpearsUyuşturucu tedavisi gören Breaking Spears'da bu ünlülerimizden biri.
Justın Bieber


Tanıtım yüzü olduğu markaların reklamları için kamera karşısına geçen Justın Bieber'de bu yönteme başvuran ünlülerimizden .Madonna
Yaklaşık 60 yaşında olan ve hala sıkı bir vücuda sahip olan ünlü yıldız Madonna.

1 yorum:

  1. İlk aşık olduğum kız Rihanna'nın yerli versiyonuydu kadın hala güzel be :)

    YanıtlaSil

-->