Sesi Güzel Olan Amatör Şarkıcılar - En Güzel Sesli 8 Amatör Şarkıcı


En Güzel Amatör Sesler

Türkiye'de sesi güzel olup duyulmayan pek çok insan vardır. Özellikle internet ve sosyal medyanın yayılması ile birlikte sesi güzel olan insanlar seslerini sosyal paylaşım ortamlarında duyurmaya çalışıyorlar. Medyanın fazla farkına varmadığı fakat sesi güzel olan pek çok insan arasından bu listede 7 güzel sesli amatör şarkıcıyı paylaşacağız.

En güzel sese sahip amatör şarkıcıları listelemek bizim açımızdan kolay olmadı. Bu arada yaptığımız listede sıralama yapmadık sesi güzel olan amatör şarkıcıları paylaşmak istedik sadece.

Sesi Güzel Olan 8 Amatör Şarkıcı:

8- Anıl Durmuş


Son zamanlarda profesyonel olma yolunda ilerleyen Anıl Durmuş yaklaşık 6 yıl önce internete attığı " gözlerime çizdim seni " ve " gençliğimi geri verseler " isimli şarkılarla ünlenmişti. O zamanlarda neredeyse herkes bu şarkıyı dinliyordu ve halen daha bu şarkıları dinleyenler vardır. Şimdilerde ise " unutamadım adını " şarkısı ile klip çalışması yapmıştır:

Anıl Durmuş İnstangram Hesabı: @anildurmusofficial


7- Onur Koç


Amatör müzikle uğraşmaya devam eden Onur Koç sesi gerçekten çok güzel olan bir diğer kişi. Özellikle 6 yıl önce youtube ve facebook ta paylaştığı " Elini tutmasam uyuyamam ki " " Kurşun " ve " Yemin Ederim " şarkısıyla insanlara kendilerini duyurmuştur. Her ne kadar televizyonlara çıkmasa da sosyal medyada oldukça sevilen bir isim olan Onur Koç gece kulüplerinde şarkılarını söylemeye devam ediyor.

Onur Koç İnstagram Hesabı: @onuurkoc


6- Rukiye Aykanat


Rukiye Aykanat özellikle son yıllarda sesini duyuran isimlerden birisi. Youtube' a attığı "ayşem" isimli şarkısı 1 yılda 2 milyonun üzerinde dinlenmiştir. Rukiye Aykanat sevilen kara deniz şarkılarını seslendirmektedir. En çok bilinen şarkıları ise " Ayşem", " Anzer Bali " ve " Aykırı Yollarına " şarkısıdır. Rukiye Aykanat ayrıca kendisine youtube kanalıda açmış ve seslendirdiği şarkıları buradan paylaşmaktadır.

Rukiye Aykanat İnstagram Hesabı: @lukimuki


5- Ali Baran


Tıpkı Rukiye gibi Ali Baranda karadeniz şarkıları söyleyerek müzik severlerin beğenisini kazanmıştır. Özellikle internette paylaştığı " Kale Türküsü" ile sesini insanlara duyurmuştu. Şarkıyı seven herkes çok beğenmiş ve yavaş yavaş herkes tarafından tanınmaya başlamıştı. Ali Baran şimdilerde televizyon ünlüleri kadar takipçisi ve sevenleri bulunuyor. Youtube'da şarkıları milyonlarca izlenmiş ve şuanda 25 milyonu aşmış tıklanmaya sahip şarkıları mevcut.

Ali Baran İnstagram Hesabı: @alibaranofficial


4- Nesrin Kopuz


Nesrin kopuz yaklaşık 4 yıl önce internette paylaştığı videolarla sesini duyurmaya başlamıştı. İlk paylaştığı şarkısı ise " Divane " isimli şarkı fakat kendisini duyurduğu şarkı " Yazuktur günahtur" şarkısıydı. Son zamanlarda o ses türkiye ve Rising star isimli yarışma programlarına da katılmış ve buralardan fazla ilerilere gidememiştir fakat bu durum sesinin güzel olduğu gerçeğini değiştirmeyecektir.

Nesrin Kopuz İnstagram Hesabı: @nesrinkopuzz

3- Ouz-HanBenimde sesini en çok beğendiğim insanlar arasında yer alan ouz-han bana göre hak ettiği yerde değil. Listedeki isimler gibi çok güzel sese sahip olan Ouz-Han özellikle Fundyy ile beraber söylediği " Kopardılar seni benden " isimli şarkı ile patlama yapmıştı. yaklaşık 5 yıldır internet ortamında şarkı söyleyen Ouz-Han ın kendisine ait youtube kanalından yeni paylaştığı şarkıları takip edebilirsiniz. 

Ouz-Han İnstagram Hesabı: @ouzhanalniacik

2- Sancak


Sesi çok güzel olan Sancak yaklaşık 5 yıldır kendi youtube kanalından yaptığı müzik çalışmalarını youtube hesabından paylaşmaktadır. İlk attığı müzik olan " Şimdi Ölsem de Olur" isimli şarkı 2 milyon üzerinde dinlenmiştir. Patlamayı özellikle 2 yıl önce yapan Sancak " Buralar Yanar " isimli şarkıyla yapmış ve bu başarısını sürekli hale getirip attığı bütün parçalar milyonlarca kez dinlenmiştir. Sancakın şimdiye kadara en fazla dinlenen şarkısı ise " Gözümden Düştüğün An" isimli şarkısıdır. Bu şarkı sadece youtube da 50 milyonun üzerinde dinlenme almıştır.

Sancak İnstagram Hesabı: @sancakmusic

1- Emir ŞamurEvet arkadaşlar bu listede bu yılın flas şarkısını çıkaran isim olmazsa olmazdı. Emir Şamur mart ayında söylediği " Saçma Sapan " isimli şarkısı şuan sadece youtube da 95 milyon dan fazla izlenme almış durumda. Emir Şamur 3 yıl önce " Söylemekle bitermi bu şarkı " isimli şarkıyı söylemiş ve paylaşmıştır ve uzun bir süre fazla ortalarda gözükmemiştir fakat bu yıl söylediği " Saçma Sapan " ile kariyeri bir anda değişmiştir ve şimdilerde profesyonelliğe adım atmaya başlamıştır.

Emir Şamur İnstagram Hesabı: @cihanemirsamur

Evet arkadaşlar sesi güzel olan amatör şarkıcıları elimizden geldiğince listelemeye çalıştık. Sizinde bildiğiniz sesi güzel olup da amatör olan şarkıcı varsa yorum kısmından belirtebilirsiniz.
0 yorum:

-->