Dünyanın En Güçlü Kız Çocukları !!

Dünyanın En Güçlü Kız Çocukları !!


Dünyanın en güçlüleri hepimizin bildiği gibi erkeklerdir . Fakat bugün güç konusunda bayanlarında bir hayli üstün olduğunu göstermek için müthiş bir işe imza atacağız . 

En güçlü insanlar genelde çok enli ve her yeri kas olan vücut geliştiriciler olur. Dünyanın en güçlü insanı yarışmasında yarışan bu insanlar kaldırdıkları ağırlıklarla hepimize büyük bir ilham kaynağı olmuşlardır . Çok ama çok büyük ve tabi ki de ağır olan yuvarlak taşları alıp bir fıçının üstüne koyduğu yarışmayı hepimiz izlemişizdir . Bu sahneden etkilenip de bu işe başlayan bir çok insan olduğu da ayrı bir ilginç noktadır . 

Bugün sizler için erkekleri değil de , kızların ne kadar güçlü olduğunu ve neler yapabileceklerini göstermek amacıyla hazırladığımız içeriği umarım tüm erkekler okur ve kadına şiddet olayları biraz daha azalır . Çünkü aslında bayanlarda çok güçlüdür , doğurma özelliği bile çok ama çok güçlü olduklarını gösterir . Çünkü doğum sancılarının verdiği acıya dayanabilecek herhangi bir erkek olduğunu sanmıyorum . Hatta bunun deneyi de yapılmış ve erkekler çığlıklar atmışlardır . 

Şimdi karşınızda yaşları biraz daha küçük olan fakat yaptıkları işler bir o kadar büyük olan kız çocuklarının kaldırdıkları ağırlıklar ve  dünyanın en güçlü 3 kızını paylaşacağım .
Maryana Naumova


en güçlü kızlar

Rus asıllı bir bayandır . Şu an ki Ünvanı ise dünyada ki en güçlü kız olmasıdır .16 yaşında olmasına rağmen bir çok yarışma birincilikleri bulunmaktadır . En ilgi çekici olanı ise ünlü vücut geliştirici Arnold Schwarzenegger adına düzenlenen yarışma da bir çok erkeği geride bırakarak zafere ulaşmasıdır .Varya Akulova


en güçlü kızlar

Aslen Ukraynalıdır. 10 yaşında 100 kg , 14 yaşında ise 160 kg kaldırmayı başarmıştır . Bu başarıları ile guinness rekorlar kitabına girmeyi başarmış ve herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır . 
Naomi Kutin

en güçlü kızlar

10 yaşında iken 100 kg squat yaparak herkesi kendine hayran bırakmış ve yeni rekorun sahibi olmuştur . Yıllar 2013 ü gösterdiğinde ise yeni bir rekor denemesi yapıp 105 kg squat yapmış ve kendi rekorunu kırmıştır . Ailesi tarafından takılan lakabı ise süper kızdır , bunu hak ettiğini herkese kanıtlayan Naomi süper kız olarak bilinmektedir .


0 yorum:

-->