Dünyanın En Güçlü Kız Çocukları !!

Dünyanın En Güçlü Kız Çocukları !!


Dünyanın en güçlüleri hepimizin bildiği gibi erkeklerdir . Fakat bugün güç konusunda bayanlarında bir hayli üstün olduğunu göstermek için müthiş bir işe imza atacağız . 

En güçlü insanlar genelde çok enli ve her yeri kas olan vücut geliştiriciler olur. Dünyanın en güçlü insanı yarışmasında yarışan bu insanlar kaldırdıkları ağırlıklarla hepimize büyük bir ilham kaynağı olmuşlardır . Çok ama çok büyük ve tabi ki de ağır olan yuvarlak taşları alıp bir fıçının üstüne koyduğu yarışmayı hepimiz izlemişizdir . Bu sahneden etkilenip de bu işe başlayan bir çok insan olduğu da ayrı bir ilginç noktadır . 

Bugün sizler için erkekleri değil de , kızların ne kadar güçlü olduğunu ve neler yapabileceklerini göstermek amacıyla hazırladığımız içeriği umarım tüm erkekler okur ve kadına şiddet olayları biraz daha azalır . Çünkü aslında bayanlarda çok güçlüdür , doğurma özelliği bile çok ama çok güçlü olduklarını gösterir . Çünkü doğum sancılarının verdiği acıya dayanabilecek herhangi bir erkek olduğunu sanmıyorum . Hatta bunun deneyi de yapılmış ve erkekler çığlıklar atmışlardır . 

Şimdi karşınızda yaşları biraz daha küçük olan fakat yaptıkları işler bir o kadar büyük olan kız çocuklarının kaldırdıkları ağırlıklar ve  dünyanın en güçlü 3 kızını paylaşacağım .




Maryana Naumova


en güçlü kızlar

Rus asıllı bir bayandır . Şu an ki Ünvanı ise dünyada ki en güçlü kız olmasıdır .16 yaşında olmasına rağmen bir çok yarışma birincilikleri bulunmaktadır . En ilgi çekici olanı ise ünlü vücut geliştirici Arnold Schwarzenegger adına düzenlenen yarışma da bir çok erkeği geride bırakarak zafere ulaşmasıdır .



Varya Akulova


en güçlü kızlar

Aslen Ukraynalıdır. 10 yaşında 100 kg , 14 yaşında ise 160 kg kaldırmayı başarmıştır . Bu başarıları ile guinness rekorlar kitabına girmeyi başarmış ve herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır . 




Naomi Kutin

en güçlü kızlar

10 yaşında iken 100 kg squat yaparak herkesi kendine hayran bırakmış ve yeni rekorun sahibi olmuştur . Yıllar 2013 ü gösterdiğinde ise yeni bir rekor denemesi yapıp 105 kg squat yapmış ve kendi rekorunu kırmıştır . Ailesi tarafından takılan lakabı ise süper kızdır , bunu hak ettiğini herkese kanıtlayan Naomi süper kız olarak bilinmektedir .


0 yorum:

-->