Hapishaneye Giren En Güzel 5 Kadın

Hapishaneye Giren En Güzel 5 Kadın !!Hapishaneye giren kadınlar üzerine bir çok film ve dizi çekilmektedir . Hapishane de onları bambaşka bir hayatın beklediğini ve buraya girmemeleri gerektiğinin mesajları filmlerde ve dizilerde bolca verilmektedir . 

Özellikle Türk filmi veya dizisi ise bu mesajlar fazla dramatik şekilde verilmekte ve karşı tarafın anlama oranı artmaktadır . Hapishaneye giren bayanların genelde orada bir hapishane ağasıyla karşılaşıp o ne derse yapma zorunluluğu ile başlayan hapis hayatı giderek kötüye gider . Kadın buna dayanamayıp sonunda ağaya çıkışır ve sağlam bir dayak yer . Genelde bu şekilde işleyen dizilere hepimiz alıştık . 

Bizde bunu düşünerek hapishaneye basit suçlardan girip bu müdahalelere maruz kalmış veya kalmamış olan en güzel bayanları derledik . Çok ama çok basit suçlardan girip kısacık cezalarını çekince hepsi eski hayatına devam etmiştir . Listemize geçelim.

Jennifer Jensen

2011 yılında bir trafik kazasına karışmıştır . Bu trafik kazası esnasında alkollü olduğu için suçlu bulunmuş ve kısa süreliğine hapis cezasına çarptırılmıştır . Aynı zamanda sigortasını da ödemediği anlaşılan  Jensen ekstra bir ceza görmüştür . Veronica Rodriguez


Veronica'da aynı dertten muzdarip olan güzellerimizden . 2010 yılında alkollü araç kullanmış ve bunun üzerine gelen polislere de engel olmaya çalışmıştır . Cezası çok olmamıştır . Kısa sürede içeriden çıkan güzel bayan , iç çamaşırı reklamlarında boy göstermektedir .


Lonena TaveraAmerika'da bir bölge güzelidir . Suçu ise çok komiktir . 100 $bile olmayan bir elbiseyi çaldığı söylenip , ne kadar çalmadım dese de tutuklanmıştır . Fakat bu kadar küçük bir şeyden içeride yatmak istemeyen bölge güzeli kefalet ile serbest kalmıştır . Modellik kariyerine ise hiçbir şey olmamış gibi devam etmektedir . 


Kathryn DennisDennis'in bir çok suça katıldığı ve destek verdiği söylenmiştir . Diğer suçları hiç bir zaman ispatlanamayan ve bu yüzden ceza almayan Dennis , alkol suçundan dolayı içeri girmiştir . Kısa süreliğine hapishane de kalan Dennis dışarı çıktığında evlenip bir de çocuk yapmıştır . Şu anda ise Sinema sektöründe mesleğini sürdürmektedir .

Meagan Simmons
Listemizde ki diğer güzeller gibi onunda sorunu alkoldür . Alkollü araç kullanırken yakalanmış ve tutuklanmıştır . Burada çekilen fotoğraflarının ise sosyal medyaya düşmesiyle ünlü olmuş ve herkesçe tanınmıştır . Bunun üzerine içer
iden çıkınca hayatına şan ve şöhret içinde devam eden güzel kadın güzel bir hayat sürmektedir

0 yorum:

-->