Çok Ama Çok İlginç Hizmetler !!

Çok Ama Çok İlginç Hizmetler !!


Dünyada hizmet sektörü adeta aldı yürüdü diyebiliriz . O kadar gelişti ki artık insanlar ne tarz hizmet sektörlerine yöneleceklerini şaşırmakta . Zengin insanlar hangi hizmete para yatırma konusunda düşünceli . Durum bu iken çok ama çok saçma diyebileceğiniz , çok ilginç hizmet sektörleri de açılmıştır . 

Bugün bahsedecek olduğumuz hizmetler ise baya saçma ve çok para harcanan hizmetler . Son dönemlerde başta ABD olmak üzere her yerde ilgi gören ve giderek yayılan bu hizmetler duyunca sizi de çok şaşırtacak . İnsan Avı


Bu hizmet suçlulara uygulanan polis tepkisi ile aynıdır . Bir insan bu hizmeti istediğinde ya yakalanmamak için kaçarmış gibi yapar , ya da birilerini yakalamaya çalışır . Son derece gerçekçidir . Arabalar ile kovalanır , motosikletlerle gizlice takip edilirsiniz . Her şey profesyonelce olduğu için gerçek gibi hissedersiniz ve zaten hizmetin amacı da budur . İlginç olanı ise bu hizmetler sırasında hayatını kaybedenlerin olması .
Cenaze Hizmeti


Eğer hayatta iseniz ve ölmek istiyorsanız bu hizmete başvurabilirsiniz . Tabi ki gerçekten ölmeyeceksiniz fakat her şey ölmüşsünüz gibi olacak . 

İsteğe bağlı olarak değişen hizmet de isterseniz kendi cenazenizi dışarıdan izleyebiliyorsunuz isterseniz de bizzat tabuta girip her şeyi duyabiliyorsunuz . Bunlara ek olarak bir de morg da yatıp tam olarak her şeyin olmasını isterseniz fazlada ücret ödemeniz gerekmektedir . Kaçırılma Hizmeti


Bu hizmet ilk duyduğumda bana da çok saçma gelmişti . Fakat bazı insanlar o kadar sıkılmış ki hayattan bu tarz şeylere başvurmuş dedim ve sorgulamayı kestim . Zenginlerin para harcayacak saçma yerler harcama isteğinin de hızla arttığını bir kez daha gördüm  . Neyse konumuza gelelim .

Kaçırılma hizmetinde sizi belli bir süre takip edip hiç ummadığınız bir anda kaçırıyorlar . İsteğinize bağlı olarak kaçırırken sert davranıp şiddet uygulayabiliyorlar . Siz ne isterseniz kaçırılma süreci öyle geçiyor . Daha sonra sizi tenha bir yerde çıkamayacağınız bir yere tıkıyorlar ve burada isteğiniz üzere her şekilde sorguluyorlar . Çok üst sınırlarda sorgulanmak isteyenler bile oluyormuş . Neyse enteresan insan çok . 

Bütün bunlardan sonra sizi bir bagajın içinde evinize bırakıp görevlerini yerine getirmiş oluyorlar . Siz de paranızla rezil olup evinize gelmiş oluyorsunuz . Şiddetle tavsiye ediyorum .
Sarılarak Uyuma Hizmeti
Bir diğer mükemmel hizmet daha karşınızda . Evet bu hizmet başlıktan anlayacağınız gibi sarılacak bile kimsesi olmayanlar için tasarlanmıştır . Tek yaşayanların kendini önemli ve güvende hissetmesi için dakikası 1 dolara bu hizmet verilmektedir . Bu hizmeti 4 tane kadından oluşan bir şirket vermektedir . Bu 4 kadın müşterilerin istediği yerlere gidip hizmeti vermektedir .


Hizmet şöyledir . Bir çok sarılma şekilleri vardır . Müşteri hangi şekli isterse o şekilde sarılma gerçekleşir . Fakat kurallar vardır . Müşteri dişini fırçalamalı , duş almalı ve elbiseleri çok temiz olmalıdır . Bunun yanında müşteriler erkek olduğundan vücut sarılma sırasında istenmedik bir tepki verirse , sarılma pozisyonu değiştirilmelidir. Bu kurala o kadar inandım ki sırf işi yasallaştırmak için konulmuş kural olduğu hiç bir zaman aklımdan bile geçmedi . Neyse bu hizmet de bu şekildedir . İhtiyacı olanlara duyurulur . 

0 yorum:

-->