Dünyanın En Pahalı Vücut Sigortaları

Dünyanın En Pahalı Vücut Sigortaları


Sigorta son zamanlarda bolca duyduğumuz bir kelimedir . İnsanların kendilerini garantiye alma ihtiyaçlarından olsak gerek sigorta şirketleri bir hayli artmıştır . Sigortacılık diye yeni bir meslek dalı çıkmış ve hızla yayılmaktadır . Bunun nedeni başta da söylediğimiz gibi herkesin , kendinin ve gayrimenkullerinin geleceğini garantiye alma isteğidir . 

Peki hangi çeşit sigortalar var ? Bunun cevabı ise şunlardır . Kasko Sigortası , Trafik Sigortası , Özel Sağlık Sigortası , Konut Sigortası , Zorunlu Deprem Sigortası , Yıllık Hayat Sigortası , Seyahat Sigortası ve Vücut Sigortası . Evet gördüğünüz gibi bir çok çeşit sigorta türü vardır . 

Peki biz bugün neyden bahsedeceğiz ? Başlıktan da anlayacağınız gibi Vücut sigortası ve dünyada ki en pahalı vücut sigortaları yazımızın konusu oluşturacak . Fiyatları görünce çok şaşıracaksınız.


Gene SimmonsDünya üzerinde ki diller arasında belki de en ilginç olanı ile karşı karşıyayız . Bu dilin bir özelliği de tam olarak 1.000.000 $ karşılığında sigortalanmış olmasıdır . Claudia Schiffer80'li yılların belki de en ünlü modelidir . Bir çok dergide yüzü kapak fotoğrafı olmuştur . Herkes tarafından çok beğenilen ve her erkeğin rüyalarını süsleyen Claudia yüzünü tam olarak 1.000.000 $ karşılığında sigorta altına almıştır . 


Rihanna 
Rihanna dünyada çoğu kişinin tanıdığı ve hayranı olduğu bir ünlüdür . Şarkıları ile tüm dünyaya ulaşmayı başaran güzelliği ile baş döndüren Rihanna güzel bacaklarını 1.000.000 $ karşılığında sigorta altına almıştır . 
Kylie Minogue 
Ünlü bayan kalçasına çok değer vermektedir . Belli ki tüm dünyanın da değer verdiğini düşünüyor bu yüzden tam olarak 5.000.000 $ gibi büyük bir rakama kalçalarını sigorta altına almıştır.
Daniel Craig
Daniel Craig'i tanımayanımız yoktur . İngilizlerin ünlü film serisi James Bond serisinin yakışıklı başrol oyuncusudur . Her James Bond gibi çok iyi araba sürer , çok iyi dövüşür , çok zekidir ve çok çapkındır . James Bond'un sıradan özelliklerini filmde barındırmaktadır . Vücuduna bu yüzden fazlasıyla değer veren Daniel dublör kullanmadığı tehlikeli film sahnelerinde kendini garantiye alarak tüm vücudunu 8.000.000 $ gibi devasa bir rakama sigorta altına almıştır . Daniel Craig'in vücut sigortasını ülkemizde bir çok insan bütün ömrü boyunca kazanamamaktadır . 
Kim Kardashian
Ülkemizde de çok sayıda insanın tanıdığı bu bayan kalçaları ile dikkatleri üzerine çekmektedir  . Tahmin ettiğiniz üzere vücut sigortasını kalçaları üzerine yapmıştır . Sigorta bedeli ise akıl almayacak bir rakam olan 21.000.000 $ dır .
Cristiano RonaldoRonaldo bir çok gencin idolüdür . Benim gibi düşünen insanlar için de dünyanın en iyi Futbolcusudur . Futbol dünyası eğlenceli olduğu kadar stresli ve tehlikelidir . Futbolcunun herhangi bir sakatlık durumunda 1 yıl bile futbol oynayamaması söz konusudur . Durum böyle olunca Ronaldo kendi vücuduna sigorta yaptırmış. Ve olağan üstü bir sigorta bedeli vardır . Tam olarak 144.000.000 $ karlığından bu sigortayı yaptırmıştır . Bu rakam dünyada ki bir çok insanın ömrü hayatı boyunca kazanamayacağı bir rakamdır . Ve Ronaldo kendi vücuduna bir nevi bu rakamı biçmiştir .0 yorum:

-->