Danla Bilic Kimdir ? Fenomen Hakkında Her şey !! Bütün kızların ilgi odağıdır makyaj, daha farklı nasıl bir şeyler elde ederim diye videolar izleyip dururlar. Bazı videoları izlerken sıkılıp kapatan çok olmuştur mesela bunlardan biride benim :) Peki sıkılmayıp izlenen makyaj videosu çeken kişilerde yok mu? Vardır tabi. Kendini en iyi izletmeyi başaran, izlemeye başladıkça videonun nasıl bittiğini fark edilmeyen günümüzün fenomeni haline gelmiş olan Danla Bilic bunlardan birisidir. 

Peki bu Danla Bilic Kimdir?


Doğruyu söylemek gerekirse ben gerçek ismini Anadolu Üniversitesi söyleşisine katılana kadar Danla olarak biliyordum fakat Damla'ymış. Kendisine Danla demesinin nedeni ise ismini sürekli yanlış yazmasından kaynaklanıyor. Bilic soyadı nerden çıktı diye düşünenler olursa; Beşiktaş'ın eski teknik direktörü olan Slaven Bilic'e olan ilgisinden kaynaklanıyor, gerçek soy ismi ise Akdemir'dir.

Danla nasıl tanındı peki? 

İlk olarak twitterdan tanınan Danla futbolculara yaptığı "send me number" ile gündeme geldi.Sonrasında arkadaşının sayesinde kendine bir youtube kanalı açan Danla gittikçe kendini sosyal medyada daha iyi tanıtmayı başardı. Çektiği makyaj videolarının konuları olsun, çekiş tarzı olsun diğer kanallardan daha farklı ve samimi olduğundan dolayı büyük bir izleyici kitlesi oluşturan Danla her hafta Cuma günleri 18.00'da kanalına yeni videolar atıyor. Video çekerken gösterdiği samimiyet ile kazanıyor bence. Danla'nın videosunu izlerken sıkıldım kapatayım demek insanın içinden gelmiyor çünkü konuşma tarzı ile seni videoya odaklamayı çok iyi biliyor. Kendine has bir tarzı olan Danla'nın kullandığı kelimeler de farklı oluyor tabi bunların başında "yalaaak" geliyor.  Birde her videosunda mutlaka karşılaşacağımız Danla Bilic pozu var, bu pozun çıkma nedeni ise gıdığını kapatmak. Kendiyle barışık olduğunu her zaman dile getiren Danla bunu katıldığı söyleşinden sonra daha iyi bir şekilde kanıtladı. Söyleşide giydiği kıyafetten sonra Danla'nın fiziği ne kadar kötü tarzında sosyal medyada çıkan dedikodulara verdiği cevaplar ile kendisiyle barışık olduğunu tekrar dile getiren Danla'nın bu sıralar video çekerken konuştuğu konular arasında fiziği gelmiyor desek haksızlık olur tabi.Sosyal medyada çıkan dedikodular sonucunda tabi ki de hayranları da  onu yalnız bırakmadı ve ; "Kız Daniela sen her halinle mükemmelsin be." gibi Danla Bilic vari cümlelerle  sosyal medya fenomeninin yanında olduklarını göstermiş oldular. Makyaj videosu izlerken çok sıkılıyorum fakat yeni şeyler denemeyide seviyorum diyenleri Danla'nın youtube kanalına bakmalarını tavsiye ediyorum, pişman olmayıp izleyebileceğinizden eminim zira Danla makyaj videolarını erkeklere izletebilme kapasitesine bile sahip olan bir youtuber :)


0 yorum:

-->