Lol Oynarken Sorun Yaşatmayacak En İyi Dizüstü Bilgisayarlar!!

Lol Oynarken Sorun Yaşatmayacak En İyi Dizüstü Bilgisayarlar!!


en iyi lol bilgisayarları
Lol artık çok ama çok bilinir bir oyun haline geldi. Öyle ki artık lol kafeler ortaya çıktı. Bunu şimdiye kadar yapabilen oyun olmuş muydu? Neyse lol online olarak en fazla oynanan oyunların başında gelmekle birlikte gerek yayıncılar gerekse profesyonel oyuncular olarak fazlası ile tanıtımı yapılmaktadır. Oyunun kendisinin efsane reklam bütçesini açıklamaya bile gerek yok çünkü nereye girseniz lol reklamı ve sizi oyuna çeken bir video ile karşılaşıyorsunuz ve daha sonra oyuna başlayınca bırakamıyorsunuz.

Lol oynarken yaşanan en büyük sıkıntılardan biri FPS'nin yüksek olmamasıdır. Yani yüksek FPS ile oyun oynamayanlar genelde oyundan zevk alamaz çünkü hiç kaliteli bir görüntü oluşmaz. Oyun anlık olaylara ve saniyelik hareketlere bağlı olduğu içinde düşük FPS alanlar oyunda genelde başarısız olurlar ve bronz diye adlandırılan en düşük seviyede oyunlarına devam ederler.

FPS olayını yaşayan arkadaşlar şunu iyi bilirler ki takım savaşlarında asla ama asla FPS yüksek olmaz normalde ne kadar ise hepten düşer ve bir anda kendinizi ölmüş olarak bulursunuz. Bu sorundan dolayı sinirlenen ve bir şeyleri parçalayan insan sayısı oldukça fazladır! Evet böyledir çünkü oldukça sinir bozucu bir durumdur.

Sizler için bu sorundan kurtulacağınız bir kaç tane bilgisayar araştırdım ve 150 - 200 FPS arasında çok ama çok iyi bir oyun geçirmenizi sağlayacak bilgisayarları buldum. Bunların size tanıtımını yaparak elimden geldiğince oyunları iyi geçirmenize destek olmak isterim. Çünkü zamanında bunu bende yaşadım çevremde de çok yaşayan oldu çünkü oyunu oynayan yaş kitlesi 30 seviyesini buluyor. Ve gerçekten büyük zevk veren bir oyun. Peki oyun zevk veriyor ise siz neden oyun yüzünden sinirlenesiniz. İşte bu yüzden bu bilgisayarlara sahip olup daha güzel oyunlar çıkartın ve liginiz hemen artsın!

Asus ROG G752VT-DH72
en iyi dizüstü oyun bilgisayarları


Asusa ait olan bu güzel bilgisayar 2.6 GHz işemciye sahiptir. Bilgisayarda 16 GB RAM vardır. Ortalama pil ömrü ise 3 saattir. Tabi her diz üstü bilgisayarda olduğu gibi zamanla azalmaktadır.

Dell Inspiron 15 7000 Series


en iyi oyun laptoları

2.3 GHz işlemciye sahiptir. Bilgisayarda 16 GB RAM bulunmaktadır. Bu bilgisyarın ortalama pil ömrü tam 6 saattir.
Lenovo IdeaPad
2.6 GHz işlemciye sahiptir. Bilgisayarda 16 GB RAM bulunmaktadır. Ortalama pil ömrü ise 5.30 saattir.Razer Blade

en iyi oyun laptopları
2.6 GHz işlemciye sahiptir. Bilgisayarda 16 GB RAM bulunmaktadır. Pil ömrü ise 4.30 saattir.

Razer bildiğiniz gibi oyun bilgisayarları konusunda kendini aşmıştır. Günümüzde bir çok yayıncı Razer marka ekipmanlar kullanmaktadır. Oyun denilince akla gelen markalardan biri olan Razer kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir seçenektir.
Origin EON 15-X 

diz üstü oyun bilgisayarları
4.0 işlemciye sahiptir. Bilgisayarda 16 GB RAM bulunmaktadır. Ortalama pil ömrü ise 2.30 saattir.

Ortalama pil ömürleri zamanla azalmaktadır. Bu her diz üstü bilgisayarın kaçınılmaz bir sonudur.
Asus ROG G751JY-DH72X

en iyi oyun laptopları
i7 İşlemciye sahiptir. Bilgisayarda 32 GB RAM bulunmaktadır. Ortalama pil ömrü 3 saattir.

Asus marka bilgisayarların diğer bilgisayarlara nazaran daha geç ısındığını bildiğimizden bu marka bilgisayarları her kullanıcıya tavsiye edebiliriz. Oyun bilgisayarlarının ekran kartı ve işlemcisi biraz daha yüksek olup bu özellikler fiyatına da yansımaktadır.
Lol oynarken her yerde oynayıp aynı zamanda iyi bir kalite ile oynamak istiyorsanız bu bilgisayarların bir tanesi işinizi görür. Aralarında aynı özelliklerde olan bir kaç tane bilgisayar vardır. Bunların markasına ve ekran kartına göre fiyatları değişmektedir. Bütçenize uygun olanı alıp daha keyifli oyun oynamanızı tavsiye eder ve TR serverinin daha iyi bir server haline gelmesini umarız. Herkese bol zaferli maçlar diliyorum.

0 yorum:

-->