Adriana Lima İle Çıkan Türk | Metin Hara Kimdir

Adriana Lima İle Çıkan Türk | Metin Hara Kimdir

adriana lima ile çıkan türk


Bildiğiniz üzere Adriana Lima ile sevgili olan bu Türk Metin Hara çok ama çok konuşuldu. Dünya basınında da ön planda yer alan Metin Hara ve sevgilisi Adriana Lima konuşulmaya da devam ediyor. Ülkemizde bunu konuşan ve Metin Hara kimdir Adriana Lima ile nasıl çıkıyor diye sorular soran insan sayısı her geçen gün artmakta. Çünkü Adriana dünya çapında kendini kanıtlamış, güzelliği ile her erkeğin kalbinde yer almış bir ünlüdür. Bir Türk olan Metin Hara'da Adriana Lima ile çıkınca bunun bu kadar çok konuşulması haliyle doğaldır.

Peki bu Metin Hara Kimdir?


Öncelikle klasik olan bilgilerle başlayalım. Metin Hara 14 Haziran 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Yani 35 yaşındadır. Herkesin görüşü daha genç gösteriyor fakat adamın yaşı bu. Bence de en fazla 30 olacak olan Metin Hara gerçekten 35 yaşındadır. Kendisini bu genç görünümünden dolayı tebrik ediyoruz.

Klasik olarak yaşamını İstanbul'da sürdürmektedir. Doğma büyüme İstanbul'da ikamet etmiştir. Kolejlerde eğitim gören elit bir kişiliktir. Son olarak ise Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitim görmüştür. Üniversite hayatında boş durmayıp reklam sektöründe boy göstermiştir. Oynadığı reklam filmleri ise bir hayli fazladır. Bu genç görünümünün nedenini şimdi daha iyi anlıyoruz. Adam kendine bakıyor.

Şimdilerde yaptığı iş ise biraz değişik bir iş. İnsanları enerji ile tedavi edebiliyor. Kısa sürede hızla ünü yayıldı ve bir çok kitleye bu hizmetini ulaştırarak insanları tedavi etti. Sorunlu hastalıkları olan insanlara seminerler ve çeşitli konuşmalar yardımı ile ulaştı. Çok da güzel sonuçlar aldı. 2008 yılında ise '' İnsanagüven'' projesini hayata geçirmiştir. Bu proje ile bir çok seminer ve toplu seanslar vermiştir. Binlerce insanın hayatına olumlu olarak dokunuşları olmuştur.

Bundan önce 2007 yılında ise Dinle Neyden isimli filmde rol almıştır. Bu filmdeki rolü ile 2008 yılında düzenlenen Ankara Film Festivalinde en iyi genç yetenek ödülünü almayı başarmıştır. Kariyeri başarılar ile dolu olan bu yakışıklının önü bir hayli parlak görünüyor.

Metin Hara durmamış ve kariyerini hızla sürdürmüştür. Buralardan sonra kitap sektörüne de girmiştir. İlk kitabı '' Yol '' çok kısa sürede 100.000 gibi büyük bir satış rakamına ulaşmıştır. Bu başarısı ile adından bir hayli söz ettirmiştir. Hiç de göz ardı edinmeyecek bir başarıdır. Daha sonra ise ikinci kitabı olan '' Dem '' okuyucuları ile buluşmuştur.

Peki bunların yanında bir de yardımseverliğine ne diyeceksiniz ?

Her dokunduğu hayat için yani her pozitif etkilediği ve hayata daha sıkı bağladığı insan için bir ağaç dike çevre dostu bir adamdır. Bunun yanında bir çok yardım kuruluşuna sık sık gider ve her türlü desteğini esirgemez. Bir çok yardım kuruluşunda ise üyelikleri vardır ve aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Her yönü ile örnek olan Metin Hara gerçekten mükemmel bir insandır. Umarım herkes onun gibi yardımsever olur ve insanların hayatlarına ufak da olsa pozitif bir etkileri olur.

0 yorum:

-->