Benim Çiftlik Oyunu İle Para Kazan İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazan

Benim Çiftlik Oyunu Nedir ?

benim çiftlik para kazanma


Benim çiftlik oyunu nedir ? benim çiftlik oyunu güvenilir midir ? gibi sorulara hep beraber cevap bulacağız. Öncelikle site geçtiğimiz temmuz ayının başlarında açılmıştır. Yani henüz yeni bir sitedir. Yeni bir site olduğu için şuan da iyi gitmektedir. Hareketleri ve geleceğe dönük yapısı ile oyuncularına güven veren site her geçen gün üye sayısını da artırmaktadır.

Benim çiftlik oyununun genel mantığı diğer para kazandırma oyunlarından hiç ama hiç farklı değildir. Yapacağınız tek şey hayvan alıp süt üretmektir. Daha sonra da bu sütleri satıp para kazanacaksınız. Kısaca oyunu özetlemek gerekirse olayın özeti budur.

Benim Çiftlik Oyununun Amacı Nedir ?


Oyun yönetimi aynı zamanda bir e-ticaret sitesi sahibidir. Siteleri ise organik tarım ürünleri satan bir sitedir. Bu yüzden bu oyunu açmalarının temel amacı olarak satış kitlesini artırmak ve daha çok kişiye hitap etmektir. Aynı zamanda oyun açarak bizlerden aldığı yatırımlar ile elini rahatlatıp daha büyük bir pazar arayışındadırlar. Bu yüzden oyunun amacı aslında e-ticaret sitesi üzerine kuruludur.

Benim Çiftlik Oyununa Hemen Kayıt Olmak İçin Tıklayın..

İş böyle iken oyun tabi ki biraz daha güven veriyor çünkü siteleri var ve satış yapıyorlar. Yani oyunun kazancı zaten var ve bunu artırmaya çalışıyorlar. Bunu da oyuncuların desteği ve yatırımları ile yapmayı hedefliyorlar.


Benim Çiftlik Oyunu Para Yükleme ve Çekme İşlemleriOyuna para yatırıp çekmek için havale/EFT yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu yöntemler ile iki işlemi de gerçekleştirmek mümkün. Kolayca ve hızlıca yatırımlar onaylanıp aynı zamanda ödemelerde yapılmaktadır. Bu yüzden şuan da oyuna yatırım yapsam mı diyen arkadaşlara cevabımız yapabilirsiniz olacaktır. Çünkü sistem sağlam görünüyor ve ödemelerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor.


Benim Çiftlik Oyunu Para Kazanma Taktikleri


Şimdi bu gibi oyunlara dahil olan benim çiftlik oyununda da para kazanmak için bir takım şeyler yapmak gerekiyor. Bunlar nelerdir ? bunlar oyuna yatırıp yapıp daha sonra en karlı hayvanı almaktır. Bu şekilde senelik sistem üzerine kurulu olan oyun size paranızı kazandırır. Fakat ne kadar para kazanacağınız size bağlıdır.

Oyunun kar oranı aşağı yukarı 2 katıdır. Yani bir sene üzerine kurulu olduğu için yatırımlarınızın 2 katını 1 sene sonra kazanabiliyorsunuz. Bu da çok karlı değildir fakat kötü bir katlama taktiği de değildir. Sistemin senede 2 katı vermesi demek aslında biraz daha güvenilir olması demektir. Hiç değilse senede 5 katını veya 10 katını veririm deyip sonradan kaçmasından iyidir. Hani bunu bilir fakat şimdilik öyle bir görüntü yoktur. Olunca zaten biz size bildiririz ve gerekli şeyleri söyleriz.
Peki oyundan daha fazla kazanmak mümkün müdür? Evet mümkündür. Şöyle bir sistem kurarsanız oyundan senede 2 aktı değilde 4 katı kazanırsınız. Örneğin oyunda 2.000 TL yatırdınız diyelim bununla gidip en karlı hayvandan bir kaç tane aldınız. Daha sonra bu hayvanın üretimlerini satarak altın kazanacaksınız ve bu altın sizin TL bakiyenize yansıyacak. Bu şekilde devam edip hiç para çekmeden 6 ay oyunda gelişir iseniz bu paranın 4 katını kazanırsınız.

Yani oyundan kazandığınız tüm altınları hiç çekmeden tekrardan oyuna yatırıp yeni hayvanlar satın alın. Bu şekilde sürekli üretiminiz artacak ve kazancınız da ona göre artacak. Sürekli olarak arttığı için de daha hızlı gelişeceksiniz. Oyunun içinde sürekli bu şekilde gelişip 6 ay sonra tüm gelişmenizi ödüllendirebilirsiniz. Bu şekilde senelik 2.000 yatıran kişi ortalama 8.000 TL ye yakın para kazanabilir. Tabi bunun için biraz sabırlı bir insan olmak gerekiyor.

Benim Çiftlik Oyunu Altın ve TL BakiyesiOyunun içinde ki para birimi altındır. Yani oyundan yeni hayvan veya başka bir şey almak isterseniz bunu altın bakiyeniz ile yapabiliyorsunuz. Oyuna yatırdığınız para kadar altınınız olur. Yani 1 TL = 1 Altın demektir. Buna göre hesabınızı kolayca yapıp ona göre yatırım yapabilirsiniz.

Oyundan ürünleri elde edip bunları sattığınızda ise hesabınıza yine altın olarak yansır. Ama mesela toplam kazancınız 1.000 altın ise sizin 1.000 TL niz var anlamına geliyor. Bu kazanca ulaştığınız da para çekerseniz 1.000 TL olarak çekiyorsunuz. Bu şekilde basit bir şekilde hesap yapıp ona göre kurduğunuz matematik ile paranızı kazanabilirsiniz.

Benim Çiftlik Oyunu Güvenilir Mi ?


Benim çiftlik oyunu güvenilir mi ? diye soran arkadaşlar için bu köşeyi yazıyorum. Çünkü bununla ilgili bir çok mail aldım. Ve bir çok kişiye açıkladım. Buradan genel bir duyuru niteliğinde bir yazı ile herkese söyleyeceğim.

Öncelikle oyunun amacı satış sitelerini geliştirmektir. Bu yüzden gerçek işe dayalı ve dayalı olduğu gerçek iş yine insanlarla yapılan bir iş. Oyun bunu göze alıp da herkesi dolandırıp kaçamaz. Çünkü sitelerinin isimleri belli ve böyle bir şey yaparsalar siteleri büyük sekmeye uğrar. Bu yüzden oyun güvenilir bir oyundur arkadaşlar. Yatırım yapmak isteyenler kendileri de sağlam bir araştırma yapıp yatırımını yapsınlar. Ama şunu da unutmayın asla garanti diye bir şey yoktur. Yarın oyun bata bilir bunun garantisini kimse veremez. Bunların hepsini düşünüp ona göre hareket edin herkese bol kazançlar.

Benim Çiftlik Oyununa Hemen Kayıt Olmak İçin Tıklayın..

0 yorum:

-->