İnternetten Para Kazan | Ongunluk İle Oyun Oynayarak Para Kazan

on günlük para kazanma

Ongunluk internetten para kazandıran sitelerden bir tanesidir. Güvenilir diyebileceğimiz bir para kazanma sitesi olan ongunluk sitesinde sanal coin üreterek para kazanmaya çalışıyorsunuz. Oyunda 12 farklı çeşit coin üretimi yapan coin paketleri mevcut ve bu coin paketleri bize günlük coin kazandırıyor. Bu coinleri satarak da gerçek para kazanıyoruz.

Ongunluk para kazandıran oyun sitesinden ziyade aslında bir yatırım sitesi de diyebiliriz. Oyunda yaptığınız yatırımlarla oyundaki coin paketlerini satın alarak günlük coin üretip satarak gerçek para kazanıyorsunuz. Bu durumda yılda gelişmenize bağlı olarak yatırımınızın 3-4 katına kadar para kazanma şansına sahipsiniz fakat oyunda belli müddet gelişmeniz gerekiyor. Gelişmeden sadece oyunu oynarsanız da kazancınız 2 - 3 katına kadar çıkar.

Ongunluk Para Kazanma


Ongunluk sitesinde para kazanmaya başlamak için BURAYA tıklayarak üye olmanız gerekiyor. Uye olduktan sonra ongunluk sitesi size Virgin Coin hediye veriyor. Virgin coin bize günlük coin üretimi yaparak para kazandırıyor. Yani oyundan para kazandıran, oyunun sol menüsünden Coin Satın al yazan yere tıkladığınızda karşınıza çıkan 12 farklı conin paketleridir. Bu coin paketlerinin her biri farklı sayıda coin üretimi yapıyor. Virgin Coin en düşük ücretli coindir. Değeri 10 TL dir. Virgin Coin 1 yıl sonunda ise bize 18.3 TL para kazandırır. En pahalı coin ise Platine Elite Coin'dir ve bu coin paketinin değeri 5000 TL dir. 1 Yıl sonunda kazandırdığı para ise 10.400 TL'dir. Yani 2 katından biraz fazla. Fakat siz oyunda kazandığınız günlük kazançlarınız ile yeni coinler alarak karınızı artırabilirsiniz. 

Ongunluk sitesi oldukça kolay para kazanma sitelerinden birisidir. Yapmanız gereken çok basittir. Oyundaki size para kazandıran coin paketlerinden satın almak ve günlük üretilen coinleri satmak size para kazandırır. Başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca oyunda depo vb. üretimi kısıtlayıcı bir yapı olmadığı için boş zamanlarınızda oyuna giriş yapıp üretilen coinleri satabilirsiniz.

Ongunluk Sitesi Güvenilir mi ?


Ongunluk sitesi güvenilir diyebiliriz. Öncelikle bu tür yatırım işlerinde her zaman bir risk vardır. Bunu  bilerek oyunu oynayın. Biz kimseyi övmüyoruz. Sadece sistemi sizlere anlatıyoruz. Dolayısıyla yatırım yaparken çok küçük de olsa riskin olduğunu bilin. Şimdi risk faktörünü sizlere söyledikten sonra geçelim ongunluk sitesinin bu güne kadar neler yaptığını ve paraları nerelerde değerlendirip bizlere verdiğini anlatmaya.

Ongunluk sitesi yöneticileri, oyundan gelen yatırımları ve ekstra reklam kazançlarını Bitcoin ve alt coin borsalarında değerlendiriyor. Bitcoini takip edenler bilir, bitcoin oldukça büyük bir yükselişe sahip. Özellikle bitcoin 4000 TL civarlarında yaptıkları yatırım şuan bitcoin değerinin 16000 TL yi geçtiğini görünce şirket yöneticilerinin ne kadar sağlam yatırımlar yaptığını gösteriyor. Ayrıca sürekli borsada anlık alım satım yaparak yüksek kazançlar yakalayan oyun yönetimi elde edilen karın bir bölümünü de yatırım yapan oyunculara dağıtıyor. Yatırımcılar ortalama yatırdıkları miktarın 2 katı kadarını alırken oyun yönetimi eldeki parayı katlayarak kendisine finansman sağlıyor.

Ongunluk Sitesine Yatırım Yapmalı mıyım ?


Ongunlük sitesi oldukça sağlam yatırım yapan ve sektörü iyi analiz ederek anlık alım satımdan yüksek kazançlar elde etmektedirler. Bazen bu durumlarda yüksek kayıplarda yaşayabilirsiniz fakat eğer bu konularda tecrübeliyseniz bu kayıplar oldukça az oluyor. Oyun yönetimi de bu konuda oldukça tecrübeli kişiler ve şuana kadar büyük kayıp yaşamadan oldukça iyi bir şekilde yatırımlara ve borsa da alım satım yapmaya devam ediyorlar.

Eğer sizde bitcoin borsasını iyi biliyorsanız oyuna yatırım yapmak yerine bitcoin borsasında paranızı değerlendirebilirsiniz fakat bu işleri pek bilmiyorsanız yüksek kayıplar yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla eğer bu işlerin ne kadar kazandırdığını biliyorsanız ve elinizde kendi paranız varsa yatırım yapabilirsiniz. Tabi yinede ne olacağı belli olmaz ne kadar güvenilir olursa olsun kredi çekerek, borç alarak bu işlere girmeyin.


0 yorum:

-->