BitClub Network İle Bitcoin Madenciliği Yaparak Para Kazan


bitclub para kazanma

Bitcoin Nedir ?

Bitcoin'in ortaya çıkma senesi 2008'dir. 2008 yılında Satoshi Nagatomo tarafından başlatılmıştır. Bitcoinin güzel yanı ise dünyanın herhangi bir yerinde bulunan herhangi birine kolayca ödeme yapmak, para transferi yapmak ve bunun gibi finansal işlemleri çok kolay yapmak mümkündür. Bitcoin bir ağ şeklinde çalışır ve tüm bitcoinler birbirleri ile bağlantılıdır. Böylece merkezi bir sistem gereksinimi duymaz.

Küresel piyasalarda dolar ve euro ya alternatif olarak gösterilmektedir.  Bitcoinin kısaltması ise BTC dir. Sürekli olarak değişim gösteren bitcoin ise bu yazının yazıldığı tarih olan 15.12.2017 tarihinde 16.587 $ değerine ulaşmıştır.Bitcoin Madenciliği Nedir ?

Bitcoin madenciliğini özetleyecek olursak yeni bitcoin üretmek denebilir. Ama bu üretim diğer fiziki üretimlerden çok farklıdır. Bitcoin madencileri bitcoin üretimlerinin yanında Blochain denilen ve bitcoini bitcoin yapan özelliklerden birisi olan ve merkezi olmama özelliğine sahip hesap defterini de tutmaya yararlar.

Bitcoin madenciliğini özetleyecek olursak ; bilgisayarınıza özelliği olan bir sayıyı aratıp buldurmanızdan ibaret ve bu sayıyı önemli yapan şey ise bulunmasının oldukça zor olması. Zor bulunmasının nedeni ise bitcoinin üreticisi bunu böyle tasarlamış çünkü en güvenli yol olarak bunu görmüş. Mantıklı da çünkü aksi taktirde herkes kafasına göre bitcoin üretirdi ve bunun önü alınamazdı. Bitcoin arayan bilgisayarınızın işlemcisi ne kadar iyi olursa o kadar fazla bitcoin bulur ve bu size daha fazla kazanç sağlar.

Bitcoin madenciliği ise gitgide daha da zorlaşıyor. Çünkü hem üreten sayısı arttıkça günlük madenci başına düşen bitcoin payı azalıyor hem de sürekli olarak daha az üretildiği için bu sefer daha da azalıyor. Fakat bunun yanında bitcoin her geçen gün değerini artırdığı için herkes bitcoin üretmeye de devam ediyor. Tek başınıza madenci olmak isterseniz bunun için mining aleti almanız ve yatırım yapmanız gerekir bunun yanında elektrik ve alet masrafı da var tabi. Yani hem uğraştırıcı hem de masraflı.

Fakat bitclub network e girdiğinizde sistem sizin için bitcoin üretiyor. Yani sistem zaten üretiyor ama siz sisteme girince size de bu üretimden pay veriyor. Yani bir nevi siz de bircoin madencisi olup her gün bitcoin kazanıyorsunuz.


Bitclub Network'e Nasıl Katılırım ?

Bitclub networke katılmak için öncelikle bitcoin almanız gerekiyor. Çünkü sistem sadece bitcoin ile üye alımı yapıyor. Bitcoin dışında herhangi bir ödeme sistemi kabul etmiyor. Sisteme üye olabilmek için ise 100 dolar değerind bitcoin olması yeterlidir. Tabi bu başlangıç paketidir. Diğer daha pahalı paketler ile girmek istiyorsanız önce o paket değerinde bitcoin alıp daha sonra giriş işleminizi yapabilirsiniz.


Madencilik Kazançları Nasıl Ödenir ?

Madencilik kazançları her gün düzenli olarak hesaplara yansır. Yani her gün madencilik kazancı ödenir. Her gün anında çekebileceğiniz madenciliği yapılan bitcoinin belirli bir yüzdesini siz alırsınız. Her havuz toplam payının % 0.5 ine ulaştığında otomatik olarak bir kısmı payı yeniden alır.

Bitclub Network'un Yeri Nerededir ?

Aslında fiziki bir yer olarak bakarsak bir yerleri yok. Çünkü yazılımcıların kurduğu bir firma olduğu için destek ekibi de kendi evlerinden sisteme müdahale edebiliyor. Fakat bitcoin üretme tesisleri olarak yerleri mevcut. Bunları ziyaret de edebiliyorsunuz.

Fakat aslında bu bir yandan iyi bir yandan da korkutucudur. Çünkü yarın bir gün bir şey olur da sistem kapanır ise belli bir merkezleri yoktur. Bu durumda insanların hesap soracağı hakkını arayacağı bir yer de yoktur. Bu aslında bir risktir.

Özetle ; Değerli okurlarımız kısacası sistem bu şekildedir. Ama sistem gerçekten çok karışık. Yani bu sistemi herhangi birinin sıfırdan anlaması imkansızdır. Sisteme girmeden bu sistemi % 100 anlamak imkansızdır. Çünkü o kadar çok detay var ki hepsini yazsak 30-40 sayfalık bir yazı olur. Bu da insanları sıkar. Özetle önemli bitclub detayları bunlardır. Risk olarak ise bence risklidir. Fakat denenebilir.

1 yorum:

  1. Para Kazanmanın Kolay Adresi

    http://www.cuzdanim.org/uyeol.php?davet=at39596

    Basit Bir Sistemle Çalışan Bu Sistemle Sizde Para Kazanmaya Başlayın...

    YanıtlaSil

-->