Çılgın Geri Dönüşüm İle İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazan


çılgın geri dönüşüm ile para kazan

Çılgın geri dönüşüm İnternetten para kazandıran bir oyundur. Uzun zamandır hizmette olan site her gün kullanıcılarına güzel paralar ödemektedir. Çılgın geri dönüşüm oyunu şimdiye kadar bir hayli yüksek miktarda ödemeler yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. Çılgın geri dönüşüm ile para kazanmak ise çok kolaydır yapmanız gereken sadece bu yazıda belirtilenleri yapmak ve yatırımınıza göre paranızı kazanmaktır. Öncelikle BURARA TIKLAYIP KAYIT OLUN. Daha sonra ise neler yapacağınız yazımızın devamında mevcuttur.

Çılgın geri dönüşümde para kazanmanızı sağlayacak olan şeylerin hepsi mağaza bölümündedir. Mağaza bölümüne girerek buradan neyin ne kadar kazanç getireceğine bakabilirsiniz.

çılgın geri dönüşüm para kazanma

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi  solda bulunan mağaza bölümüne tıklayarak mağazaya gidebilirsiniz. Burada karşımıza çıkan Granül çeşitleri ve aşağı kısımda ki diğerleri size para kazandıracaktır. Gördüğünüz gibi Granül çeşitlerinin satın almak için GP gereklidir. Sisteme nasıl GP yükleneceğini anlatacağım. GP nedir ? derseniz de GP çılgın geri dönüşümün kendi oyun parasıdır. Yani oyunda kullanacağınız paradır. Oyuna para yüklediğinizde bu para GP ye dönüşür ve siz bununla granülleri satın alırsınız.


Sadece ilk granül olan Granül SM 700 gün diğerleri ise 600 gündür. Yani hangisi alırsanız o kadar süre size para kazandırmaya devam edecektir. Üstteki fotoğrafta en pahalı olan ise Granül XXL'dır. Tabi en karlısı da o dur. Fiyat arttıkça günlük üretilen granül artar bu sayede de kazanç artar. Mağazanın alt bölümünde ise başka kazançlı ürünlerde vardır. Onlarda aşağıdaki fotoğrafta mevcuttur.

çılgın geri dönüşüm para kazanma

Üstte gördüğünüz yakut, zümrüt ve elmas 45 günlük paketlerdir. Bunlar size 45 gün boyunca kazanç getirir. 45 günlük kar oranları ise %15 tir. Kısa sürede kazanç elde etmek isteyen arkadaşların bunlara yönelmesini tavsiye ederim. Çünkü 45 gün gibi kısa bir sürede % 15 kar ettiren kazançlı ürünlerdir. Fiyatları ise 500 GP, 1.000 GP ve 2.000 GP'dir. Yani 500 TL, 1.000 TL  ve 2.000 TL'dir. Bu fiyatların 45 günde hepsinin ayrı ayrı %15 lik karı olur. Hangisini alırsanız o fiyat üzerinden % 15 kar elde edersiniz 45 günün sonunda.


Alt kısımda bulunan Zebercet, Sitrin ve Çeroit ise 365 günlüktür. Mağazanın en pahalı ürünü Çeroittir. Tam olarak 5.000 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Ama 365 günde size kazandıracağı para da gayet yüksektir.

çılgın geri dönüşüm para kazanma

Daha sonra ise diyelim ki oyuna para yüklediniz sonra gelip mağazadan alacaklarınızı aldınız. Bunların ürettiği granülleri de ticaret kısmında satabilirsiniz. Sol da mağazanın hemen altında bulunan bölümde ticaret e tıklayıp buradan Granül Satış'a tıkladığınızda granülleri satın karşılığında altın kazanmış olursunuz. Daha sonra sağdaki altın bozdur kısmında da bu altınları bozdur duğunuz da TL kazanırsınız. Üstte ki fotoğrafta ise bunlar zaten vardır. Önemli olan ise altını bozdurmak ve TL kazanmak için minimum 40 altın olması gerekiyor. Daha düşük olduğunda 40 altın olana kadar granül satıp daha sonra bozdurmanız gerekiyor.

Çılgın Geri Dönüşüm Para Yükleme ve Para Çekme


çılgın geri dönüşüm para çekme

Çılgın geri dönüşüm oyununa para yüklemek için G- Coin Yükle seçeneğine tıklayabilirsiniz. Tıkladıktan sonra üstte ki ekran karşınıza çıkar. Burada gördüğünüz gibi istediğiniz banka hesabından havale yapabilirsiniz. Kredi kartı veya ininal kart ile ödeme yapabilirsiniz veya paparadan ödeme yapabilirsiniz. İstediğiniz seçenekten para yükledikten kısa bir süre sonra para çılgın geri dönüşüm hesabınıza GP olarak geçecektir.

Para çekmek için ise öncelikle oyundan TL kazanmalısınız. Yani G-Coin kazanmalısınız. Solda bulunan G-Coin Çek kısmına tıkladığınızda karşınıza gelen ekrandan çekmek istediğiniz tutarı ve yöntemi seçip paranızı çekebilirsiniz. 1 gün sonra para hesabınıza geçecektir.

Kısacası çılgın geri dönüşüm oyunu bu şekildedir. Oyuna verdiğim linklerden kayıt olup dediğim işlemleri yaparsanız kazanç elde edebilirsiniz. Herkese bol kazançlar diliyorum.

2 yorum:

  1. valla ilk aylarda deneyerek oynuyordum sonra ufak ufak kazanmaya ve artmaya başladı 1-2 ay sonra 50 tl kadar ufak bi yatırım yaptım şuanda günde 40 tl kazanıyorum https://altinyumurtlayantavuklar.com/?i=18337

    YanıtlaSil
  2. Para Kazanmanın Kolay Adresi

    http://www.cuzdanim.org/uyeol.php?davet=at39596

    Basit Bir Sistemle Çalışan Bu Sistemle Sizde Para Kazanmaya Başlayın...

    YanıtlaSil

-->