Detay Maxinet Nedir ? Nasıl Para Kazandırır ? Güvenilir Midir ?

detay maxinet kairos ile aynı mıdır

Detay maxinet bildiğiniz üzere yakın zamanda ülkemizde bir çok kişinin mağdur olmasına neden olan kairos ile benzer bir çalışma yürütmektedir. Aldığınız bilgisayarı günlük 8 - 12 saat çalıştırarak para kazanacağınız bir sistemdir. Peki detaylı olarak detay maxinet nedir ? detay maxinet nasıl para kazandırır ? detay maxinet güvenilir midir ? yoksa tamamen dolandırıcı mı ? bütün bu sorular bu yazımızda aydınlığa kavuşacaktır arkadaşlar.

Detay Maxinet Nedir ?


Detay maxinet seo ve dijital reklam alanında çalışan bir Türk şirketidir. Yatırım yapıp sisteme giren kullanıcılar detay maxinetten aldıkları bilgisayarı günde belli bir saat çalıştırıyorlar. Bu bilgisayarlar çalışırken detay maxinetin seo ve reklam işleri bilgisayarlar aracılığı ile gerçekleşiyor ve yatırımcılar bunun karşılığında her gün belli bir miktar para kazanıyor. Günlük kazanç en başta yaptığınız yatırıma ve günlük olarak ne kadar bilgisayarı açık bıraktığınıza göre değişmektedir.

Yaptığı iş açısından şirketi değerlendirecek olursak kazançlı işler. Özellikle günümüzde bu işlerin kazançları güzel fakat şirket gerçekten bu işi yapıyorsa. Bütün bu detayları enine boyuna inceleyip o şekilde sisteme giriş sağlamak gerekiyor. Bütün bu değerlendirmeleri de sizinle yazımızda paylaşacağız.


Detay Maxinet Güvenilir Mi ?


Şimdiye kadar ödemelerini yapan vergisi veren ve üstüne üstelik bir de Türk şirketi. Bütün bunları göz önünde bulunduracak olursak evet şirket iyi gidiyor diyebiliriz. En kötü ihtimalle sisteme girdiğinizde şirketin size verdiği bilgisayarlar teselli olur tabi ki bu sistem kapandığında olur. Yani diğer sistemler gibi elde var sıfır diye bakmazsınız.

Daha önce yakın zamanda ülkemizde kairos yapılıyordu. O da aynı bu şekilde bilgisayarını aç para kazan orada bilgiler geçiyor falan filan dediler. İnsanlardan paraları topladılar ve sonra kaçtılar. Aynı mantıkta sistem peki sonu aynı olacak anlamına gelir mi tabi ki hayır ama dikkatli olmakta fayda var.

Çünkü bu tarz sistemler eğer dolandırıcı ise ortalama 1-2 yıl içinde yatırım alırlar ödemeleriniz yaparlar daha sonra belli bir doyuma ulaşınca ise sıkıntılar başlar. Ödemeler geç yatar, bazı aksaklıklar olur. Bazılarının hesabı kapatılır ve insanlar yıldırılmaya çalışılır. Daha sonra sonra ise şirket ödemeleri tamamen keser ve sessizlik oluşur. Sonra herkes mahkemeye gidelim falan diye topluluk oluşturur ama sonuç sıfırdır. Yani sistem batar ve kapanırsa elinizde sadece aldığınız bilgisayar kalır. Başka hiçbir hak talep edemezsiniz.

Bütün bunların sonucunda çıkan sonuç ise şu. Siz atıyorum bu işi birinden dinlediniz ve karar aşamasındasınız. Sizi her türlü sonuçta uyardık riskler var ama parada ödüyor. Ama yarın bir gün ödemez ise de hiç bir şey yapamazsınız. Yani kısacası risk var bunu bilerek sisteme girin veya girmeyin. Karar tabi ki sizin. Şimdiye kadar girenle tıkır tıkır paralarını alıyor siz de onlardan olabilirsiniz. Ama yarın bir gün kapatıp giderlerse paranız batabilir. Her ihtimali düşünerek hareket edin.


Detay Maxinet'e Girmek

detay maxinet güvenilir midir?
Sisteme girerken üstte fotoğrafta gördüğünüz paketler ile başlayabilirsiniz. Bunlardan birini seçip sisteme girerseniz ve kazanmaya başlarsınız. 590 $ , 1534 $ ve 2.242 $ olmak üzere 3 farklı paket seçeneği vardır. Paket ücreti artınca günlük, aylık ve yıllık gelir de artar tabi ki. Bir paketten birden fazla alarak daha fazla da kazanç elde etmek mümkün.

Tabi ki sadece paketi değil bilgisayarı da alıyorsunuz. Bilgisayar paketin içindedir. Yani tüm hepsine bu ücretleri ödüyorsunuz. Bilgisayar hediye değil sadece paketin içinde olan bir üründür. Aslında şirketin pakete bilgisayarı da dahil etmesi mantıklı bir adım olmuş. Çünkü giren üye en kötü şöyle düşünür ki eminim çoğu kişi öyle düşünmüştür. En kötü sisteme girerim 2-3 ay para çeksem sonra kapansa bile zaten bilgisayar bana kalır. Bu nedenle mantıklı bir adım.

Bir de şu yönden mantıklı hem paketi alıp daha sonra bu paketten kazanç sağlamak için herkesin bilgisayar alması gerekiyordu. Herkes olmasa da sonuçta herkeste bilgisayar yok bir kısım bilgisayarı paketin üstüne ekstra masraf ederek alacaktı. Şirket bunun önüne geçip bu yükten kullanıcısını kurtarmış. Bu oldukça akıllıca bir hareket doğrusu. Mantıken de öyle. En kötü ihtimalle ( yani şirket kapatıp giderse ) bilgisayar sizin olur.


Detay Maxinet Dolandırıcı Mı ?


Detay maxineti forumlardan ve internet ortamında gördüğüm kadarı ile bir çok kişi kairos ile karşılaştırıyorlar. Burada şöyle önemli bir detay var. Kairos çok güvenli gözüken bir dolandırıcı firmaydı. Yani iş yaptğını söyleyen bunun yanında büyük şirketlerle anlaşma yapmış gibi gösteren sahtekar ve dolandırıcı bir firmaydı. Detay maxinet ise gerçekten vaat ettiği işleri yapan ve bunun üzerinden komisyon dağıtan bir firmadır. Bu da detay maxinetin dolandırıcı olmadığını gösteriyor.

Peki dolandırıcı değil demek yarın bir gün kapanmaz demek mi tabi ki hayır. Öncelikle şirket ne kadar iyi niyetli olursa olsun seo ve reklam sektöründe. Müşterileri artırmaz aksine azaltırsa yani iş gücü azalır ise ponziye döner. Yani yeni üyelerin parası eski üyelerin ücretini öder. Fakat şirket işlerini çok büyütüp seo ve reklam alanında marka olursa aksine çok daha iyi yerlere gelir.

Önemli olan ise şirketin ödediği komisyon oranlarıdır. Şirket çok iyi de kazansa çok fazla komisyon öder ise eninde sonunda batar. 5 yıldır bu işlerin içinde olduğum için Detay Maxinetin komisyonları hakkında kesinlikle şunu söyleyebilirim çok fazla! gerçekten fazla. Bu da şirketin ömrünü kısaltır. Eğer bir düzenleme yapıp bu referans komisyonlarında azalmaya gitmezler ise bu gider şirketi sürekli olarak yıpratır. Eninde sonunda ise kapanmaya iter.

Detay Maxinet İle Kairos Planet Aynı Mıdır ?


Bu iki şirket yaptıkları iş açısından çok büyük benzerlik göstermektedir. Bu yüzden bir çok insan aynı kairos gibi bu da dolandırıp kaçacak diyor. Ama aslında bu iki şirket arasında bir hayli farklar var. Benzer yanları ise şu ikisinde de günlük komisyon kazanmak için bilgisayarını açmak gerekiyor. Fakat bilgisayar açıkken şirket bunu nasıl kullanıyor ? önemli olan bu. İşte burada fark göze çarpıyor. Kairos aslında bilgisayarları boşu boşuna açtırıyordu. Detay maxinet ise bir amaca hizmet etmek için bunu yapıyor.

Yani kairos ile detay maxinetin aslında hiç bir ortak yanı yok. Tabi olaya derinden bakarsak yok. Eğer normal bir vatandaş gibi dümdüz bakarsak neredeyse iki iş birbirinin aynısı. Ama tekrar söylüyorum bu iki işi karşılaştırmayın çünkü farklı işlerdir ve birbirleri ile alakaları yoktur.

Özetle ; Sistem şuanda iyi gidiyor, ödemelerini eksiksiz yapıyor ve işe giren herkese de bilgisayarını veriyor. Yani şuanda her şey güllük gülistanlık fakat yarın bir gün ödeme yapılmaya da bilir ve siz buna hiçbir şey yapamazsınız. İsteyen risk alıp girsin isteyen girmesin. Ama risk almadan kazanç olmaz bunu da bilin. Fakat diğer yönden yatırım yapıp yarın bir gün ödeme alamazsınız da keşke demeyin. Her ihtimale açık kapı bırakan bir sistem çünkü. Para sizin, karar sizin, kazanç sizin, zarar sizin

2 yorum:

  1. Arkadaşlar 590 dolar para yatırıyorsunuz bunun 200 doları zaten size verdikleri bilgisayar 180 dolarıda referanslara ödüyorlar ettimi 380 dolar ilk ay zaten 150 dolar kazanıyorsunuz 530 dolar oldu anlıcağınız firma şirketlerden seo için para almasa şirketlerden seo geliri olmasa bu paraları ödemesi imkansız 2 ayda batardı ama batmadı ve takır takır 1 senedir paraları ödüyor benimde çekincelerim vardı arkadaşım bu ay 1000 dolar çekti hesabından ben girdim ben firmaya güvendim.

    referans linkimden kayıt olursanız onay kodunu anında size ulaştırırım ve vergisiz paranızı çekmeniz konusunda da yardımcı olurum kayıtı açtıktan sonra telefonumu size vericem 24 saat sorununuzda arayabiliceksiniz

    https://sys.detaymaxinet.com/register.php?r=H3T38H

    YanıtlaSil
  2. Yazı çok ayrıntılı olmuş. Firmaya alakalı aklımdaki bütün soruların cevaplarını buldum teşekkürler.

    YanıtlaSil

-->