İnternetten Para Kazanmak !! Miksone İle İnternetten Para Kazan !

Miksone, miksone nedir, miksone para kazanma

Miksone Nedir Miksone Para Kazanma !


Miksone interentten para kazanabileceğiniz yepyeni bir ticari modeldir. Özellikle üzerinde çokça fazla düşünülerek, ve 13 yıllık ticari bir geçmişle kurulan miksone ile para kazanabilirsiniz. Oldukça karlı ve devlete olan vergilerini kazandığınız paradan dahi veren bir firma.

Miksone ile para kazanmak şimdilik güvenilir ve çok kolay. Gayet mantıklı kazanç oranlarıyla reel ticarete önem veren miksone para kazanmak için 5 farklı ticari faaliyetinden elde ettiği gelirleri iş ortaklarına dağıtmaktadır.

Miksone Nedir ?

Miksone, interentten para kazanmanızı sağlayan bir yatırım firmasıdır. Yatırım yaparken sizden %18 KDV ve kazandığınız parayı çekerken de %20 gelir vergisi veren, böylece devlete vergilerini ödeyen, 13 yıllık ticari geçmişle kurulan bir firmadır. Yapmış olduğunuz yatırımın kazançlarının yanında şirketle ortaklaşa iş yaparak da ekstra para kazanabilirsiniz. Bu da şirketin yaptığı reel ticaretin kanıtlarını göstermektedir.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Miksone Nasıl Para Kazanılır ?

Miksone sitesine yatırımları solucan paketi alarak yapmaktasınız. En düşük solucan paketi 250 TL + 18 KDV ile birlikte 295 TL'den satın alabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu paket dışında 9 farklı solucan paketi de mevcuttur. Aldığınız solucan paketleri size aylık olarak bir para kazandırır. 

Miksone şirketinde sadece paket kazancı yok. Ekstra farklı kazanç elde edebileceğiniz yöntemlerde bulunuyor. 

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464


Miksone Kazanç Yöntemleri Nelerdir ?

Paket Alarak Para Kazanma: Sistemde bulunan solucan paketlerinden satın alarak aylık olarak düzenli bir gelir elde etme şansına sahipsiniz. 9 Farklı solucan paketi bulunan sistemde minimum solucan paket fiyatı 250 TL + KDV ile beraber 295 TL değerindedir.

Tavsiye Kazancı: Eğer sisteme girip memnun kalırsanız ve sisteme sizin referansınız ile üye olan kişilerden %15 prim alırsınız. Örneğin bir arkadaşınız sizin aracılığınız ile 250 TL lik solucan paketi aldı. Bu durumda 250 TL nin %15'i yani 37.5 TL yi şirket kazancınıza ek bonus olarak vermektedir. Bu arada belirteyim sistemde kesinlikle birilerine tavsiye etme zorunluluğu olmadan aylık paket kazancınızı alabilirsiniz arkadaşlar. Tavsiye kazancı ekstra kazançtır.

Takım Kazancı: Miksone Binary sistemini kullanan bir network sistemine sahip. Yani ikili kol mantığı ile ilerlemektedir. Böylece takımınız geliştikçe tavsiye kazancınız dışında sağ ve sol kolunuzdaki denkliklerden de ekstra para kazanabiliyorsunuz. Bunun dışında 6. derinliğe kadar binary takım kazancı elde edebilirsiniz.

NOT: Takım kazancı anlaması zor ve uzun olduğu için kısa tuttum, dolayısıyla takım kazancı ve miksone sistemi hakkında bilgi edinmek için benimle Bu numaralardan iletişime geçebilirsiniz: 

Ticari Yönlendirme İle Para Kazan: Miksone şirketi reel faliyetlerde de bize para kazandırıyor. Şimdilik şirketin sigorta bölümünü kullanarak ekstra kazanç elde edebilirsiniz. Şirketin anlaşmış olduğu sigortaları siz yakınlarınza uygularsanız, sigortadan şirketin elde edeceği kazancın %40'ına kadar sizlerde bu işlemden para kazanabileceksiniz. Yani sadece paket alarak, takım kurarak değil şirketle birlikte reel ticaret yaparak da para kazanmanız mümkün.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Miksone Ne İş Yapıyor ?

Miksone şirketi daha öncede belirttiğimiz gibi 13 yıllık bir ticari geçmişle açılan sistemdir. Şirket şimdilik 5 farklı sektörde faaliyet göstermektedir. 

Solucan Gübresi Üretimi: Ülkemizde daha yeni kurulan bir pazar olan solucan gübresi üretimi oldukça karlı ve faydalı bir sektördür. Özellikle doğal gübreye geçiş sürecinde yurt dışına bağlı kaldığımız bu yıllarda solucan gübresi üreticiliği oldukça karlı ve mantıklı bir sektör olarak dikkat çekiyor. Şuan ülkemizde sadece %3 lük bir solucan gübresi üretimi bulunuyor yani %97 lik bir pazar payı boş ve oldukça karlı bir iş olması da Miksone şirketinin neden solucan gübresi üretimi yaptığını açıkça gösteriyor. 

Otomotiv: Yedek parça üretimi, Araç alım-satım, Araç kiralama gibi pek çok otomotiv işi yapmaktadır. 

İnşaat ve Gayrimenkul: İnşaat ve gayrimenkul sektöründe de Yap-sat, al-sat ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sigorta: Sağlık, kasko trafik ve diğer sigorta seçenekleri ile miksone aracılığı ile sigorta yaptırabilirsiniz.

İnternet Hizmetleri: Google seo, mobil yazılım, web yazılım ve sosyal medya üzerinde çalışmalar yapmaktadır.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464


Miksone Güvenilir  mi ?

Miksone yeni gerek yeni açılması, gerek çalışma stratejileri gerekse de 13 yıllık ticari geçmişe sahip yönetim kadrosu ile beraber şuan için para kazanmak adına en mantıklı sistem diyebiliriz. Özellikle şirketin reel ticaretinde verdiği vergilerden ziya de, solucan paketi alırken ve şirketten elde ettiğiniz kazancı çekerken ödediğiniz vergilerde şirkete güvenmemizi sağlayacak hususlardan.

İşe başlarken ince eleyip sıkı dokuyan miksone firması ile para kazanmak için geç kalmayın derim. Bu arada belirtmeden geçmeyeyim. Her işte olduğu gibi bu işte de risk faktörü vardır bilginiz olsun. Dolayısıyla sakın ama sakın sizi çok fazla zora sokabilecek yatırımlar yapmamanızı öneririm. Burası sizin için ek gelir kapısı olsun. 


Arkadaşlar şimdilik miksone hakkında söylecekelerim bu kadar. Vakit kaybetmeden bu fırsattan faydalanmak için sizlerde benimle iletişime geçebilirsiniz. Hepinize bol kazançlar dilerim.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464


0 yorum:

-->