Miksone Ne Kadar Kazandırır ? Miksone İle İnternetten Para Kazan !!

Miksone Ne Kadar Para Kazandırır ?Miksone'da para kazanmanız için solucan paketi satın almalısınız. Alacağınız solucan paketlerinin süresi 365 gündür. 365 gün boyunca aldığınız solucan paketi size para kazandırmaya devam eder.


Peki Miksone Paketleri Bize Nasıl Para Kazandırır ?Miksone'dan alacağınız solucan paketleri aslında gerçek solucan ve bakım hizmetidir. Sizin aldığınız solucanlara miksone şirketi 365 gün boyunca bakımını yapıyor ve bu solucanlardan elde ettiği geliri sizinle 365 gün boyunca paylaşıyor.

Paket geliriniz günlük olarak üyelik panelinize yansır, biriken paranız her ayın 15'i ve 30 unda otomatik olarak hesabınıza yatar. Sizin ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur. 

Miksone yatırım paketleri geliri sadece aldığımız pakete göre ayda bir çekeceğimiz paraları belirlemektedir. Yani yatırım paketini aldıktan sonra her ay gelecek sabit geliri bize göstermektedir. X paketini alan herkes o paketin aylık geliri ne ise onu kesin olarak o ayda kazanacak demektir.

Miksone A.Ş. Nedir ?


Miksone şirketi kurucusu 13 yıllık bir ticari geçmişe sahip olan Ali beydir. Miksone şirketi başarılı ve girişimci bir aile şirketinin de devamıdır. Ayrıca 13 yıllık Network marketing tecrübesine sahip kişilerce oluşturulmuştur. 2018 Mart ayında mükemmel bir kazanç planı ile merkez ofisi Bursa Miksone A.Ş. olarak faaliyetlere başlamıştır.

Miksone şirketi misyonu ve vizyonu ile diğer şirketlere örnek olacak nitelikte kaliteli bir şirkettir. Başlıca faaliyet alanları ise solucan ve solucan gübresi, otomotiv, inşaat ve gayrimenkul, sigorta e-ticaret ve bilişim ve sosyal medya reklamcılığıdır. Bu gibi alanlarda eskiden de faaliyet gösteren şirket şimdi bu girişimlerini büyüterek yoluna devam etmektedir.

Miksone Faaliyet Alanları Nelerdir ?

Miksone Yatırım Paketleri

Miksone yatırım paketlerinin tamamı 365 gündür. Herhangi bir paketi satın aldığınızda o paketin kazancı size 365 gün boyunca para kazandırmaktadır.

miksone paketler

Fotoğrafta gördüğünüz paket fiyatları KDV'siz fiyatlandırmadır. Bu paket fiyatlarına ek olarak %18 KDV eklemeniz gerekmektedir. Örneğin 250 TL lik bir yatırım paketi 295 TL, 500 TL lik yatırım paketi 590 TL ve 1000 TL lik yatırım paketi 1180 TL'ye denk gelmektedir. Diğer paketlerde aynı şekilde %18 KDV hesaplayarak inceleyin.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

KDV'li fiyatlar:

Starter Pack Paket Ücreti : 295 TL
Mini Pack Paket Ücreti : 590 TL
Medium Pack Paket Ücreti : 1.180 TL'dir.

miksone paketleri ne kadar kazandırır

yukarıda gördüğünüz fotoğrafta da aynı durum söz konusudur. Tüm paketlere %18 KDV ekledikten sonra ücretleri karşımıza çıkar onlarda şöyledir.

Large Pack Paket Ücreti : 3.540 TL
XL Pack Paket Ücreti : 5.900 TL
Big Pack Paket Ücreti : 11.800 TL


miksone yatırım paketleri ne kadar para kazandırıyor

Bu paketlerde de aynı durum söz konusudur. Yatırım paketlerinin KDV'li fiyatları ise aşağıdaki gibidir.

Premium Pack Paket Ücreti : 17.700 TL
Gold Pack Paket Ücreti : 29.500 TL
Platinium Paket Ücreti : 59.000 TL'dir.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Miksone yatırım paketlerinin kazancı bu şekildedir. Miksone ile bu paketleri aldıktan sonra pasif geliriniz yani maaş gibi sabit gelirleriniz tablodaki gibidir. Bunun dışında miksone sayesinde 8 farklı yoldan daha para kazanmak mümkündür. Bunlar yatırım paketi ile beraber toplamda 9 farklı yoldan para kazanabilirsiniz. Miksone ile hemen siz de kazanmaya başlayın. Diğer kazanç yollarını da görmek için aşağıdaki linke tıklayıp yazımıza gidebilirsiniz.

0 yorum:

-->