Cepmax Detaylı Sunum - Telefon Uygulaması Cepmax Nedir ?

cepmax sunum
Cepmax telefon uygulaması sunumu ile karşınızdayız. Bildiğiniz üzere cepmax uygulaması daha çıkmadan bir çok yerde konuşulur oldu nedeni ise çok mantıklı olması ve herkesin kazanabileceği bir uygulama olmasıdır. Bu nedenden dolayı siz değerli takipçilerimize bu konuda hakkında detaylı bir sunum hazırlamak istedik.

Cepmax Tıkla İndir: Sponsorsuz Üye Olanlar Aylık 108 TL Üzeri Kazanamıyor. Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  99674256136
Cepmax nedir ? cepmax ne iş yapar? cepmaxdan nasıl para kazanılır ? cepmax hakkında her şey için yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır. Öncelikle arkadaşlar cepmax bir telefon uygulaması olacak yani akıllı telefonu olan herkes rahatlıkla aylık 108 TL yi telefonundan kazanabilecek. Bu çok önemli ve işimizi kolaylaştıran bir özellik.


cepmax sunum

Cepmax uygulamasının çalışma prensibi ise görevlerdir. Yukarıda ki fotoğrafta gördüğünüz gibi öncelikle herkesin günlük 24 görevi vardır. Bunlar reklama tıklama veya reklam izleme olarak değişiyor. Yani günlük para kazanabilmemiz için bu 24 görevin hepsini yapmalıyız. Bu görevler ise maksimum 20 dakika da bitiyor.

İsteyen görevleri bir anda hepsini yapar. İsteyen ise gün içine yayarak yavaş yavaş yapabilir. Aylık kazancı 108 TL olarak banka hesabınıza yansır. Tüm bunları yapabilmek için sadece uygulamayı indirip görevleri yapmanız yeterli olacaktır.

cepmax nedir
Başka bir kazanç ise arkadaşlar ekip kazancıdır. Ekip dediğimiz ise yakın arkadaşlarınıza bu işi tavsiye ederseniz ve onlarında kazanmasını sağlarsanız siz de bundan kazanç elde ediyorsunuz. Herkes zaten böyle bir şey ister arkadaşlar. Çünkü sen her ay 108 TL kazanırken yakın arkadaşının veya aile bireylerinin de kazanmasını istersin ve bu şekilde ekstradan gelir elde edebilirsiniz.

Herkes kişi başı aldığı referans başına aylık 7.2 TL kazanır ekibiniz büyüdükçe sizin kazancınızda ekibinize bağlı olarak artar. Çünkü sizin alacağınız kişilerde başkalarını alacağı için sistem çok hızlı ilerleyecektir.

cepmax sunum

Başka bir cepmax para kazanma formülü ise kariyer kazanç sistemidir arkadaşlar. Burada olay sizin ekibiniz ne kadar hızlı büyürse o kadar çok kazanmanızdır. Çünkü sisteme girmek ücretsiz ve her ay kesinlikle 108 TL kazanacaksın bu sisteme kim girmez ? herkes girer. Bu yüzden ekibiniz çok hızlı büyüyeceği için bir yerden sonra ekip cirosundan gelir elde edeceğiz.

Ekip cirosu ise herkes ay sonu 108 TL kazanıyor ve tüm ekip toplam kaç kazanmışsa ona göre alırsınız. Mesela 1.000 kişi ekip var herkes 108 TL kazandı 108 çarpı 1000 den toplam ciro çıkar ve siz bunun üzerinden hangi kariyer iseniz ona göre yüzde pay alırsınız. Bu paylar %2, %5, %8 ve %11 diye artmaktadır. Ekipteki kişi sayısı arttıkça kazanç oranı da arttığı için ilerleyen zamanlarda çok güzel kazançlar olacaktır.

cepmax merak edilenler

Cepmax ile ilgili diğer önemli konular ise yaş sınırıdır. Arkadaşlar cepmaxı 16 yaş ve üzeri herkes yapabilir ve tek bir TC ile tek bir hesap açılabilir. Aynı telefondan ise başkalarının görevlerini yani ekip arkadaşlarınızın görevlerini de yapabilirsiniz. Bunun dışında normalda 120 TL olan kazanç bize 108 TL olarak gelir çünkü % 10'luk yani 12 TL bir vergi kesilir. Ekip kazancı ise minimum her gün 15 görev yapma zorunluluğu vardır.

Cepmaxda reklam dışında uçak bileti satışı, otobüs bileti satışı, otel rezervasyonu, e ticaret ve diğer ticari anlaşmalar da olacaktır. Yani cepmax uygulamasının sahipleri çok sağlam para kazanacakları için bizlere güzel ödemeler yapmaktadırlar. Siz de hemen üye olarak cepmax ile her ay düzenli para kazanabilirsiniz üstelik sıfır yatırım ile.

Cepmax Tıkla İndir: Sponsorsuz Üye Olanlar Aylık 108 TL Üzeri Kazanamıyor. Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  996742561360 yorum:

-->