Cepmax Nedir ? Cepmax Uygulaması ile Telefondan Para Kazan !

Cepmax Nedir ? Cepmax Uygulaması İle Para Kazanmak !


Cepmax uygulaması ile telefonunuzdan aylık 108 TL kazandırıyor. Telefonda sizlere sunulan günlük 24 görevi yaparak her gün 3.6 TL kazanırsınız. Aylıksa bu kazan 108 TL ye denk geliyor ve biriktirmiş olduğunuz parayı her ay çekebiliyorsunuz.

Cepmax uygulaması 15 Ağustos tarihinde yayınlanacak. Cepmax uygulaması bir telefon uygulamasıdır. Telefonunuzda günlük 24 görev yaparak para kazanmanızı sağlıyor. Görevler oldukça basit ve toplam 15 dakika içerisinde bütün görevleri yapıp o günkü kazancınızı alabiliyorsunuz.

Cepmax Tıkla İndir: Sponsorsuz Üye Olanlar Aylık 108 TL Üzeri Kazanamıyor. Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  99674256136
Uygulamaya arkadaşlarınızı davet ederseniz çok daha fazla kazanabilirsiniz. Yani hem siz kazanacaksınız hem ailenizde ki diğer akıllı telefon kullanan herkes kazanacak hem de yakın arkadaşlarınız kazanacak yapmanız gereken tek şey ise günde sadece 15 dakika boyunca tüm reklamları izlemek olacak.

Görev sayısı gündelik olarak 24'tür. Günde 24 görevi bir ay boyunca yapan herkes aylık sıfır yatırım ile 108 TL kazanacak. Bu sistemi ile bir çok öğrenci kardeşimiz de burs gibi para kazanabilecek. Sonuçta öğrencilerin elinden telefon düşmüyor bu sayede hem telefon ile vakit geçirip hem ayda 108 TL harçlık kazanacaklar.Cepmax Tıkla İndir: Sponsorsuz Üye Olanlar Aylık 108 TL Üzeri Kazanamıyor. Sponsor KODU YAZMADAN KAYIT OLAMAZSINIZ. KOD:  99674256136İsterseniz tek seferde bir günlük görevleri de yapabilirsiniz veya yavaş yavaş gün içinde tüm görevleri de bitirebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir işlevdir. Yani illa 15 dakika başında durmaya gerek yok. İstersen 3 er dakikadan günün farklı saat dilimlerinde 5 kez zaman ayır ve günlük görevlerini bitir. Ay sonu da 108 TL hesabına yatsın. Bu şekilde para kazandıran eğlenceli ve güzel bir uygulama bizleri bekliyor.

Cepmax Ne İş Yapıyor ?

Cepmax uygulaması kazancını reklamlardan sağlıyor. Sistem üzerinde özellikle google gibi büyük firmalardan reklam geliri elde ediyor. Ayrıca dışarıdan aldıkları reklamlardan da ekstra gelir elde etmeyide hedefliyorlar. Kaldı ki reklam sektöründe kazançların ne kadar büyük olduğunu söylemeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Zira günümüzde reklamlardan ne denli büyük rakamlar kazanıldığını herkes biliyor.

Cepmax 3 Farklı Reklam Kazancı Nasıldır ?

Cepmax ile 3 farklı şekilde para kazanabiliriz. Bunlar sırası ile;

1- Pasif Kazanç : Aylık sadece günlük 24 görevi her gün yaparak 108 TL kazanabiliriz. Bir evde en az 4 akıllı telefon var herkes bu işi yapsa toplamda 432 TL kazanç eder. Özellikle aileler, evde kalan öğrenciler, yurtta kalan öğrenciler için ekstra güzel bir fırsattır.

2- Sponsor Kazancı : Sistemden 10 derinliğe kadar kazanç elde edebilirsiniz. Direk hattınıza alacağınız kişi sayısında ise herhangi bir sınır yoktur arkadaşlar. Bir sponsor ekibinde ki her kişiden 7.2 TL kazanır.

10 Kişilik ekipten kazanç : 72 TL
100 Kişilik ekipten kazanç : 720 TL
500 Kişilik ekipten kazanç : 3.600 TL
1.000 Kişilik ekipten kazanç : 7.200 TL
2.000 Kişilik ekipten kazanç : 14.400 TL
5.000 Kişilik ekipten kazanç : 36.000 TL
10.000 Kişilik ekipten kazanç : 72.000 TL olacaktır.

3 - Kariyer Kazançları : 10 derinlik sınırı olmadan bütün ekibin toplam kazancı üzerinden gelir elde edeceğiz. Bu etapta ise kariyerinize göre kazanç oranınız belirlenecektir. Diyelim ki ekip ay sonu herkes 108 TL kazanıyor ama biz ona düz 100 diyelim ve toplam 1.000 kişi olsa ekip cironuz 100.000 TL olur sizin kariyeriniz de %9 ise siz o ay 9.000 TL kazanırsınız.


cepmax kazançları
Kazançlar ise 120 TL olduğunda her ayın 30 unda hesaplara yatar. 120 olmasının nedeni 12 TL'si vergiye kesiliyor. Geri kalan 108 TL ise net kazanç oluyor. Paramızı başka bir kişinin hesabına da alabiliriz. Bu yüzden herhangi bir yaş sınırı yoktur. Her TC numarasına ise sadece bir hesap açılabilir.

Cepmax Güvenilir Mi ?

Arkadaşlar öncelikle sistem ücretsiz. Yani sisteme girerken de uygulamayı indirirken de ücret ödenmiyor her şey ücretsiz bu yüzden risk sıfır. Yani herhangi bir zarar oluşma durumu kesinlikle söz konusu bile değil. Daha sonra ise sistem devlet destekli ve onaylı. Genellikle öğrenciler ve ek gelir isteyenler için kullanılacağı için devlet bu projeyi destekliyor.


Cepmax Detaylı Bilgi

Yani işin özeti cepmax oldukça güvenilir, eğlenceli ve kazançlı bir uygulamadır. Bu yüzden ülkemiz için çok faydalı olan ve bir çok kişiye aylık ufak masraflarını karşılama imkanı sunan bu güzel uygulamayı indirelim ve kullanmaya başlayalım. Başlangıç zamanımız 15 Ağustos herkese şimdiden bol kazançlar.

Cepmax 7200 TL Kazanma Taktiği İçin Tıkla !

0 yorum:

-->