Miksone Nedir ? Güvenilir Mi ?

miksone güvenilir midir

Miksone Nedir ?

Miksone nedir ? miksone ne iş yapar ? miksone güvenilir midir ? herkesin aklında olan bu sorular sayfamıza gelmekte ve bunlara genel bir yazı ile açıklık getirmek istedik. Miksone hakkında tüm detaylar yazımızın içinde olacaktır.

Miksone bir Türk şirketidir. Şirketin 13 yıllık bir ticaret geçmişi vardır. Girişimci bir ailenin devamı olan şirket oldukça da güzel işlere imza atmış ve atmaya devam edecektir. Şirketin Merkez ofisi ise Bursa olup daha sonra diğer illere de ofis açılacaktır. Şirketin network ağı 3 ay önce kurulmuş olup uzun süreler devam etmesi planlanmaktadır.

Miksone şirketi bizden aldığı yatırımlar ve kendi ellerinde başta olan miktarlar ile birlikte hali hazırda olan işlerini daha da büyüterek gelir modeli oluşturacak olup zamanla bunu büyütmeyi planlamaktadır. Burada oluşturulan gelir modelinden biz üyelerine de çok güzel kazançlar vereceklerdir.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın


İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Miksone şirketinin misyonu : Tüm faaliyetlerini kurumsal bir çerçevede, sürekli gelişime olan inancıyla, çalışanlarına ve tüm pay sahiplerine değer veren; müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üreten, sadakat ve güvene dayalı, hizmet sunan, tasarruf ve yatımlarla ülke ekonomisine katkı sağlayan bir organizasyon olmak.

Miksone Kayıt Olmak İçin Tıklayın

İletişim İçin : 0544 262 5561 – 0531 860 8464

Miksone şirketinin vizyonu : Küçük tasarruf ve sermaye tutarları ile büyük yatırımların yapıldığı elbirliği sisteminin gücüyle, bulunduğu sektörlere yön veren, kurumsal değerlere bağlı, sürdürülebilir büyüme odaklı şirketlerden oluşan bir topluluk olmak.


Miksone Hakkında ;

Miksone uzun yıllar boyunca sektöre de edinilen tecrübeler ile ve aylar süren AR-GE çalışmalarından sonra hayata geçen gelişmiş bir ticaret modelidir. Bu güne kadar 110'dan fazla firma inceledik ve bu firmalar içinde katılımcıların neleri sevdiklerini ve neleri istemediklerini çok iyi analiz ettik. Bu doğrultuda sadece katılım üzerine değil, global ticari modelleri bünyemize ekleyerek tavsiye ticareti ile birleştirdik.

Miksone olarak bu sektörde inovasyon yapmak için ana temelimizi, birliktelik ve dayanışma üzerine kuruyoruz. Böylece tabana inip gerçek ihtiyaçların ne olduğunu daha net görüyoruz, sizlerden gelen geri dönüşler ile daha sağlam temeller ve daha sağlam ticari modeller inşa ediyoruz.

Aile kavramını çok iyi biliyor ve aile olmanın gereksinimlerini ticaretimizin her alanının içimizde barındırıyoruz. Bu yüzden BEN olgusuna asla bürünmeden, BİZ olgusu ile hareket ediyoruz. Biliyoruz ki miksone bünyesine katılan herkes bu yapının sadece bir parçası değil, ailemizin bir parçasıdır. Bu kocaman aile ile her adımımız daha sağlam ve daha yenilikçi olacak.


0 yorum:

-->